reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No to skoro wiadomo, że wszystko sprawne i gotowe do działania, to teraz tylko cierpliwie czekać na dobre wiadomości [emoji846]

Ja też zbijam prolaktynę, a w zasadzie już zbiłam, ale nadal przyjmuję Dostinex pół tabletki, aby utrzymać ten dobry poziom.
Dokladnie ;) ja tez caly czas przyjmuje Norprolac pol tabletki na noc codziennie ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Padło ze będziemy się starać o dziecko jeszcze w tym roku. Mamy jednego syna lat prawie 11. W 2018 r. Bylam w ciąży dwukrotnie - jedna straciłam w 19 tygodniu, a druga na koniec roku w 16 tygodniu. Przebadałam się ponieważ podjerzenia padły na zespół antyfosfolipidiwy...no jednak nie...kariotypy Ok...nic nie wskazywało na to że coś się złego wydarzy...dopada mnie poprostu infekcja i następna wizyta jest już z informacją ze dziecko nie żyje. Zmieniłam lekarza po tych ciążach i teraz mam 3 miesiace przed zajściem w ciążę zażywać acard a od dwóch kresek jeszcze heparyna. Trochę się boję tego wszystkiego...ale zaliczę jeszcze standardowe badania i zaczynam się suplementować kwasem foliowym no i ten acard...czy któraś z Was też ten zestaw stosuje ?
Mi lekarz powiedział właśnie acard actifolin i pregnastart
Zespół antyfosfolipidowy niby tez nie wyszedł, ale ankukoagulnt toczniowy 39 a norma 40, wiec na granicy
 
Cześć dziewczyny, mam dziwne pytanie 🤔 miesiąc temu w 3dpo miałam zapalenie pęcherza... Dziś 3dpo i chyba czuję, że zaczyna się to samo 😭 co to może być? 🤦‍♀️ O higienę dbam, śpię bez majtek, nie stosuje płynów do higieny intymnej, po stosunku zawsze staram się iść zrobić siku 😔 miesiąc temu faktycznie zasnęłam po stosunku więc myślałam, że to pewnie to... Ale dziś nie mam zielonego pojęcia co się odjeba*o... Powoduje to u mnie taki dyskomfort psychiczny, że nie umiem sobie poradzić... 😑 Ja kiedyś miałam często zapalenie pęcherza ale odkąd kilka lat temu wprowadziłam w życie to co napisałam wyżej to wszystko jak ręką odjął! Myślicie, że spokojnie mogę stosować furagine 3dpo? Kiedyś te tabletki nosiłam ze sobą wszędzie bo nie znałam dnia ani godziny kiedy mnie dopadnie 😔 kilka lat spokoju a teraz drugi miesiąc z rzędu masakra....😭

Nie badał bo nie ma żadnych objawów plus pilnujemy tego, że musimy być oboje czyści i koniec kropka 🤣 też jestem na to wyczulona. Ale może faktycznie niech zbada mocz razem ze mną dla świętego spokoju 😔
Ja jak cokolwiek czuję z pęcherzem, nawet ciut jakieś parcie na pęcherz albo minimalne pieczenie to odrazu 2tabletki naturalnej Wit C że sklepu ziołowego i na następny dzień też zwiększona dawka i duuużo wody i przechodzi. Trzeba zakwasić mocz i przepłukać wszystko :) A mężczyźni mają najczęściej bezobjawowe zakażenia układu moczowego, co się zawsze leczy.
 
Cześć Dziewczyny! Padło ze będziemy się starać o dziecko jeszcze w tym roku. Mamy jednego syna lat prawie 11. W 2018 r. Bylam w ciąży dwukrotnie - jedna straciłam w 19 tygodniu, a druga na koniec roku w 16 tygodniu. Przebadałam się ponieważ podjerzenia padły na zespół antyfosfolipidiwy...no jednak nie...kariotypy Ok...nic nie wskazywało na to że coś się złego wydarzy...dopada mnie poprostu infekcja i następna wizyta jest już z informacją ze dziecko nie żyje. Zmieniłam lekarza po tych ciążach i teraz mam 3 miesiace przed zajściem w ciążę zażywać acard a od dwóch kresek jeszcze heparyna. Trochę się boję tego wszystkiego...ale zaliczę jeszcze standardowe badania i zaczynam się suplementować kwasem foliowym no i ten acard...czy któraś z Was też ten zestaw stosuje ?
Czesc 🙌🏼 Bardzo mi przykro z powodu 2 utraconych ciąż :( a co to za infekcja? Z tak tragicznym skutkiem? Mozesz powiedziec cos wiecej?
co do tabletek, tez stosuje akard i oczywiscie kwas foliowy.
 
Dziewczyny doradźcie, byłam u lekarza (poprzedniego) i dostałam luteinę 50 2x1 tab i zaczęłam ja brać od 15dc wieczorem do 21 dc rano, w tym czasie zmieniłam lekarza który kazał przerwać branie luteiny i zacząć Brac duphaston 2x1(przez 10dni) więc pierwsza tab wzięła w 21dc wieczorem. Biorę je do dnia dzisiejszego tj 26dc. Moje pytanie czy mogę odstawić wcześniej duphaston ponieważ jajniki już mnie bardzo bolą, ogólnie wszystko mnie tam w środku rwie i ja już nie daje rady. Miałam cykl bez owulacyjny. Ogólnie progesteron mam w normie.

Doradźcie 😕
 
Ja jutro ide do rodzinnego żeby dał mi luteinę acard, bo mój gin oczywiście twierdzi, ze to nie potrzebne i nic nie sugerowal
 
reklama
Do góry