reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Macie doświadczenie z testami owulacyjnymi ? Mogłaby któraś z Was mi podpowiedzieć?
Jak jest z pozytywnym wynikiem? On się pojawia nagle czy ta kreska ciemnieje stopniowo czy od razu robi się ciemna? Owu mi wychodzi na 12.12 a kreski jest ciągle tylko cień...

Mamy tu dziewczyny którym z dnia na dzień ciemnieje i jest peak, są i takie którym rośnie stopniowo kilka dni przed peakiem [emoji6] trzeba samemu u siebie zobaczyć jak poziom LH się zmienia przed owu. Były tu tez dziewczyny, którym testy owu nigdy nie wychodziły pozytywne, a w ciąże zaszły, wiec owu była [emoji3526]
 
Dziewczyny oszaleje od soboty plamienia brazowe, we wtorek myslalam ze to juz @ bo rano przy dwojce krew, znow caly dzien lekkie plamoenie. Dzis po nocy tampon bez niczego. Znow troche wysilku i krew. Wczoraj rano zrobilam test ale nie czekalam do uplywu czasu bo nic sie nie pojawilo i wyrzucilam. Zerknelam na niego wieczorem a tam lekka kreska ( wiem ze nie patrzy sie na test po czasie wiec sie nim nie sugeruje) ale juz tak mnie ta @ denerwuje ze szok. Moglaby sie rozkrecic i skonczyc a ta ni hu hu.
 
Dziewczyny oszaleje od soboty plamienia brazowe, we wtorek myslalam ze to juz @ bo rano przy dwojce krew, znow caly dzien lekkie plamoenie. Dzis po nocy tampon bez niczego. Znow troche wysilku i krew. Wczoraj rano zrobilam test ale nie czekalam do uplywu czasu bo nic sie nie pojawilo i wyrzucilam. Zerknelam na niego wieczorem a tam lekka kreska ( wiem ze nie patrzy sie na test po czasie wiec sie nim nie sugeruje) ale juz tak mnie ta @ denerwuje ze szok. Moglaby sie rozkrecic i skonczyc a ta ni hu hu.

Może powtórz test jutro z samego rana :) daj znać co i jak 😍
 
Dziewczyny oszaleje od soboty plamienia brazowe, we wtorek myslalam ze to juz @ bo rano przy dwojce krew, znow caly dzien lekkie plamoenie. Dzis po nocy tampon bez niczego. Znow troche wysilku i krew. Wczoraj rano zrobilam test ale nie czekalam do uplywu czasu bo nic sie nie pojawilo i wyrzucilam. Zerknelam na niego wieczorem a tam lekka kreska ( wiem ze nie patrzy sie na test po czasie wiec sie nim nie sugeruje) ale juz tak mnie ta @ denerwuje ze szok. Moglaby sie rozkrecic i skonczyc a ta ni hu hu.
Powtórz test na spokojnie, odpoczywaj dużo i nie dźwigaj. Na początku ciąży mogą być plamienia. Ja bym zrobiła betę i umówiła się na wizytę do lekarza, bo możesz potrzebować wsparcia 😘
 
Kochana pociesze Cię, że ja krwawiłam przez całą swoją pierwszą ciążę... Każda wizyta w toalecie to był stres... wszystko skończyło się dobrze, a przyczyny nie ustalono.
Dziewczyny oszaleje od soboty plamienia brazowe, we wtorek myslalam ze to juz @ bo rano przy dwojce krew, znow caly dzien lekkie plamoenie. Dzis po nocy tampon bez niczego. Znow troche wysilku i krew. Wczoraj rano zrobilam test ale nie czekalam do uplywu czasu bo nic sie nie pojawilo i wyrzucilam. Zerknelam na niego wieczorem a tam lekka kreska ( wiem ze nie patrzy sie na test po czasie wiec sie nim nie sugeruje) ale juz tak mnie ta @ denerwuje ze szok. Moglaby sie rozkrecic i skonczyc a ta ni hu hu.
 
reklama
Dziewczyny zrobilam test juz dzis bo nie wytrzymalam i wynik ponizej. Niestety moeszkam w Nl i nie chca mi zorobic bety. Napisalam do swojego gina w PL z prosba o tel i chyba bede dzwonila do Niemiec bo jest tam pl ginekolog.
IMG_1397.jpg
 
Do góry