reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czy miala ktoras z was sprawdzana droznosc jajowodow i moze mi cos powiedziec jak to wyglada? Jestem kompletnie zielona i chciałabym na tej kolejnej wizycie juz nie dac sie zbyc i poprosic o jakies konkretne rozwiązania diagnostyczne.
Ja mialam :) nic strasznego, badanie krotkie i prawie bezbolesne :) ale to Zalezy od wielu czynników czy boli i ile trwa :)
 
reklama
Witam się w pierwszym dniu cyklu :D test robiłam w niedzielę, był negatywny, więc żadnym zaskoczeniem @ dla mnie nie jest. Wręcz przeciwnie :) cieszę się że przyszła o czasie, bo cykl trwał 30 dni. Uregulował się ostatnio :) bardzo mnie to cieszy. I szybciej będzie można zacząć starania. Od jutra miovelia nac 2x1 i letrozol 3x1 przez 5 dni. Od 6 do 13 dc estrofen. Całym cyklem miovelia (ale muszę zapytać lekarza czy mogę zmienić na ovarin, to podobno to samo, a ovarin jest o 100 zł tańszy) i monitoring miał być w 13 dc, lecz to niedziela, więc jest w 14 dc. W poprzednim cyklu owu była w 15 dc więc myślę że jak pojadę w 14 dc to będzie w punkt :D dużej różnicy to nie zrobi. Oprócz tych leków biorę jeszcze dostinex pół tabletki co czwartek (chociaż prolaktyna jest w sumie w normie bo mój wynik to 30,5 a norma jest do 35) i siofor 3x1 500mg. Może z tym zestawem leków coś zwojuje w tym miesiącu :D
Cieszę się że mogę chociaż Wam to napisać wszystko, bo mojemu nie chce już dupy truć ciągle o owulacjach itd....... W tym miesiącu postanowiłam że nie będę gadać i uprzedzać ze dziś będziemy się kochać, bo to ma odwrotny skutek..... U nas chyba przewyższa go to presja stosunku na cito i jakoś są problemy z,,ustaniem '' że tak brzydko trochę powiem :D a więc zaczynam drugi stymulowany cykl 8 proszę trzymać kciuki! Ja za Was trzymam również :*:) pozdrawiam i całuję! :) :D
 
Kubeczek, który ma za zadanie "trzymać" sperme, żeby z Nas nie wyleciała po stosunku🤦🏻‍♀️ Czy ten świat powariował?
Screenshot_20210518_130244.jpg
 
Hej staraczki, ja dzisiaj 9dc, 2cs, niedługo owulacja, staram się podchodzić do tematu 'na chlodno' nie robię testów owu, nie liczę dni, nie 'umawiam' się na seks, na spokojnie wszystko, będzie co będzie, pierwsza ciąża udała się w pierwszym cyklu starań po jednym stosunku więc cuda się zdarzają a na drugą wymarzoną muszę chyba poczekać :) czytam Was codziennie ale nie zawsze się odzywam bo nie zawsze mam coś do powiedzenia hehe 🤪 buziaki dla wszystkich, miłego dnia 😘
 
Tak w ogóle to wyświetlił mi się dzisiaj post na fejsbuku z Akademii Płodności. Jedna z założycielek jest w drugiej ciąży 🥺🥺🥺 a kiedyś usłyszała od kilku lekarzy że nigdy nie będzie mieć dzieci 😪 czytałam ten wpis i płakałam ze wzruszenia. Muszę się zmobilizować i wziąć się w końcu za tą dietę 😒 bo w niedzielę na komunii usłyszałam od babci męża że zgrubłam i czy mi przypadkiem coś nie jest bo się tak zaokrągliłam 🤦‍♀️ wiem że przytyłam bo sama ze sobą czuje się źle, ale jak to usłyszałam przy stole to myślałam że zapadne się pod ziemię 🙈
Takie komentarze babć czy cioć są powalające. Ja jestem raczej szczupłą ale nie mam exstra płaskiego brzucha po ciąży i kiedyś na chrzcinach usłyszałam od kuzyna męża czy ma nam gratulować drugiego dziecka bo brzuszek widzi...trochę głupio się poczułam nie wiedziałam co odp ;)
 
reklama
Do góry