reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej 👋 Nie było mnie tu odkąd odebrałam wyniki krwi, ze owulacji wgl nie było. Trochę się podłamałam, był płacz i od razu szukanie lekarza na NFZ który mi pomoże. Zamówiłam Ovarin, mam w domu jeszcze tabletki niepokalanka mnisiego - mogę to połączyć? Okres powinnam dostać wczoraj. Ani widu, ani słychu, podejrzewam ze nie przyjdzie i będę musiała wywoływać. Mam 21 lat, w styczniu skoczyłam brać tabletki anty i od tamtej pory przytyłam 4 kg - jedząc cały czas to samo. Zwiększyła mi się masa brzucha i ud. Już nie wiem co mam robić..lekarz stwierdził w lewym jajniku pecherzyki (pco), Lh do fsh i androstendion wskazują na PCOS. Szukam lekarza na NFZ bo prywatnie wszystko kosztuje bardzo dużo.
Jaka dietę wprowadzić? Co robić żeby się to u onormowalo?
Też mam pcos lekarz zalecił dietę o niskim ideksie glikiemieniczym, ja odkąd mam tą dietę schudłam 4kg w przeciągu miesiąca, dodatkowo zalecił 30min ruchu w ciągu dnia spacer czuły inny wysiłek fizyczny, nie słodzę herbaty nie pije soków pepsi coli itp chipsów żadnych słodkich rzeczy same warzywa awokado pieczywo żytnie. Polecam bo sama że sobą się teraz lepiej czuje chociaż nie ukrywam że czasami mam ochotę na słodkie 😛
 
reklama
Dodam tez, ze bardzo pogorszyła mi się cera odkąd skończyłam anty. Nie mogę sobie poradzić z trądzikiem na twarzy u plecach. Do tego doszła tez nadpotliwosc pach. Wstydzę się, bo strasznie się pocę nawet jak jest zimno..
Też mam trądzik i na plecach i na twarzy to wszystko przez te tabletki one unormowały wszystko a jak się je odłożyło to bach... Jutro idę na betę i jak wszystko ebfzoe dobrze może dowiem się o ciąży 🙂
 
Też mam trądzik i na plecach i na twarzy to wszystko przez te tabletki one unormowały wszystko a jak się je odłożyło to bach... Jutro idę na betę i jak wszystko ebfzoe dobrze może dowiem się o ciąży 🙂
Czy ja coś przeoczyłam? Wyszedł Ci pozytywny test? Jeju!!!! Jak świetnie!!!! Gratuluję Ci serdecznie :) i trochę zazdroszczę :D dobrze kojarzę, jesteś pierwszy miesiąc na stymulacji owu? :) czy pomyliłam Cię z kimś? :)
 
Czy ja coś przeoczyłam? Wyszedł Ci pozytywny test? Jeju!!!! Jak świetnie!!!! Gratuluję Ci serdecznie :) i trochę zazdroszczę :D dobrze kojarzę, jesteś pierwszy miesiąc na stymulacji owu? :) czy pomyliłam Cię z kimś? :)
Hej niby coś na tym teście wyszło ale ja tego nie biorę jako ciążę bo nie chce się zawieść 😔 idę jutro na betę, to był mój ostatni cykl naturalny mówiła że jak nie zajdę to stymulacja, jedynie co to duphaston aktualnie biorę i euthyrox. Trzymaj kciuki ale wyczytałam w necie że jak wychodzi druga blada kreska to ciąża na 99% więc się jutro okaże 😀 nie ma czego zazdrościć bo nie wiadomo czy coś jest 🙉 po za tym wierzę w to że ty też będziesz w ciąży!! ❤️ Jak tylko będę mieć jutro wyniki z bety to dam znać, pewnie będą popołudniu 😀
 
Dobrze :) czekam na info i trzymam kciuki mocno!!!!
Jestem po wizycie. Dzis pierwszy zastrzyk z puregonu pod nadzorem lekarza. Od jutra sama bede sobie robic. Dodatkowo mam ortivelle , ale to pozniej jednorazowy zastrzyk na pęknięcie jajeczka. Kolejna wizyta a piatek u innego lekarza, bo moj dzis wyjezdza i nie bedzie go do niedzieli 🙄
Dzis na usg endometrium 7
Jajnik prawy 11
Jajnik lewy 6
Nie bardzo wiem co to znaczy 🙈 ktoras z Was sie orientuje?
Powiem Wam dziewczyny ze zastanawiam sie nad zmiana lekarza 🙄 czuje sie „niezaopiwkowana”. Pierwsza wizyta super , duzo pytan, od razu skierowania na milion badan itd, z kazda kolejna czuje sie coraz gorzej🤦🏻‍♀️ Lekarz gada cos pod nosem w ogole nie slysze co mowi, dzis kazal mi zaladowac Pena do zastrzyków i zdziwiony dlaczego tego nie umiem 🙄 mowi tak niejasno a jak o cos pytam to patrzy na mnie jak na wariatkę . Mowie mu ze ja z tych co chca wszystko wiedziec i czesto zapisuje co mowi zeby czegos nie pominąć. Po wizycie w piatek mam napsiac mu sms co Tam u lekarza do ktorego mnie odeslal . Na kolejna wizyte mnie nie zapisał, jak zapytalam do kiedy te zastrzyki to tylko odpowiedział jak powiem stop 🙄
Co myslicie? Przesadzam? 🙈
 
Jestem po wizycie. Dzis pierwszy zastrzyk z puregonu pod nadzorem lekarza. Od jutra sama bede sobie robic. Dodatkowo mam ortivelle , ale to pozniej jednorazowy zastrzyk na pęknięcie jajeczka. Kolejna wizyta a piatek u innego lekarza, bo moj dzis wyjezdza i nie bedzie go do niedzieli [emoji849]
Dzis na usg endometrium 7
Jajnik prawy 11
Jajnik lewy 6
Nie bardzo wiem co to znaczy [emoji85] ktoras z Was sie orientuje?
Powiem Wam dziewczyny ze zastanawiam sie nad zmiana lekarza [emoji849] czuje sie „niezaopiwkowana”. Pierwsza wizyta super , duzo pytan, od razu skierowania na milion badan itd, z kazda kolejna czuje sie coraz gorzej[emoji2358] Lekarz gada cos pod nosem w ogole nie slysze co mowi, dzis kazal mi zaladowac Pena do zastrzyków i zdziwiony dlaczego tego nie umiem [emoji849] mowi tak niejasno a jak o cos pytam to patrzy na mnie jak na wariatkę . Mowie mu ze ja z tych co chca wszystko wiedziec i czesto zapisuje co mowi zeby czegos nie pominąć. Po wizycie w piatek mam napsiac mu sms co Tam u lekarza do ktorego mnie odeslal . Na kolejna wizyte mnie nie zapisał, jak zapytalam do kiedy te zastrzyki to tylko odpowiedział jak powiem stop [emoji849]
Co myslicie? Przesadzam? [emoji85]

Ja to rozumiem jako wymiary pęcherzyków w mm. Dostałaś zastrzyk na pęknięcie dziś???
 
Ja to rozumiem jako wymiary pęcherzyków w mm. Dostałaś zastrzyk na pęknięcie dziś???
Dziekuje 😘 dzis 5dc , dostalam zastrzyk z puregonu. Zapytalam kiedy otrivelle to powiedzial ze to na pozniej, nie myslec o nim tylko codziennie robic zastrzyk z puregonu w brzuch. On mi powie kiedy bedzie czas na zastrzyk z otrivelle 🤷🏻‍♀️
dodatkowo biore acard 150 .
 
Dziekuje [emoji8] dzis 5dc , dostalam zastrzyk z puregonu. Zapytalam kiedy otrivelle to powiedzial ze to na pozniej, nie myslec o nim tylko codziennie robic zastrzyk z puregonu w brzuch. On mi powie kiedy bedzie czas na zastrzyk z otrivelle [emoji2370]
dodatkowo biore acard 150 .

Nie wiem co to za zastrzyki ale ważne ze nie na pękanie [emoji85][emoji23] 7mm endo w 5dc to takie dość zacne, miałaś skąpą miesiączkę? [emoji848] a pecherzyki niech pięknie rosną [emoji1696]
 
Nie wiem co to za zastrzyki ale ważne ze nie na pękanie [emoji85][emoji23] 7mm endo w 5dc to takie dość zacne, miałaś skąpą miesiączkę? [emoji848] a pecherzyki niech pięknie rosną [emoji1696]
Na porost pęcherzyków te zastrzyki. Miesiączkę zwykle mam 4dni , 5dzien to zawsze delikatne plamienie- znikome.
dziekuje Ci za odpowiedz ❤️
 
reklama
Do góry