reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiem ze duzo dziewczyn zszywa w kapsułkach ale ja biorę tyle suplementów zaleconych przez dietetyka że nie wyrabiam już z tymi tabletkami... Poza tym mam problemy z wchłanianiem a taka forma oleista nie musi już być rozkładana więc mam nadzieję że się ładnie przyswaja. Olej jest ze mną od ponad pół roku... Więc powinien przynosić efekty, a tak naprawde widzę że są coraz marniejsze [emoji19] nie wiem, może to znowu rozjechane hormony tarczycy tak wpływają na te moje płodne wskaźniki [emoji85] bo mam niedoczynność i hashi i albo mam za wysoką dawkę albo za niską, nie umiem utrzymać tego w ryzach [emoji31]

Nic nie powiem o tarczycy bo nie mam takich problemów, ale pewnie może to na to wpływać. A gin coś mówił o śluzie, co możesz zrobić by go poprawić JEŚLI jest taka potrzeba?
 
reklama
😩😩 no nie wytrzymam... Podkusiło mnie żeby jeszczer aż zrobić test owu (taa, ja dalej o tym 🤦‍♀️) i teraz znów mam wrażenie że to pozytyw. Ten wcześniejszy był z zachowaniem odstępu 2h od wypicia kawy, później już nic nie piłam więc nie wiem czemu wyszedł negatyw a teraz znowu pozytyw. Ja nie wiem czy u mnie coś nie działa, czy te test jakieś felerne. Mam domowe laboratorium a one mają raczej spoko opinie 🤦‍♀️ ktos ma pomysł skąd u mnie te zawirowania? No i pozytyw trzeci dzień z rzędu? Ale w sumie jakiś blady ten test to może jednak to jakieś zakłamane 🙄🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-05-20-16-53-818_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-05-20-16-53-818_com.miui.gallery.jpg
    126,3 KB · Wyświetleń: 88
@Kropka.88 hmm moja prolaktyna na czczo 18 🤔 chyba poczytam coś więcej o tym badaniu po tabletce 😊 a co do IO @Magdalena09 to możesz mi dodać trochę otuchy? Zbieram się już któryś raz na te krzywe i zawsze coś wyskakuje i nie mogę się zebrać w sobie a nie ukrywam, że trochę się boje iść 🙈 insulina na czczo 13.8 jak dobrze pamiętam, glukoza 92 więc wskaźnik Homa IR 3... Stąd skierowanie na te krzywe 🙈
Masz wieksza prolaktyne na czczo ale mniejszy przyrost po tabletce niz ja:) moze skonsultuj z lekarzem :) co do IO , bede musiala zapytac mojego lekarza o to, bo nie Mialam badan pod tym kątem 😉
 
Tak dziewczyny jeszcze się wam wyazale, właśnie się dowiedziałam że szwagierka jest w ciąży, wszystkie mają dzieci i się poryczałam, mój się mnie pyta czemu płaczę i mnie pociesza że w końcu będziemy mieć a ja czarne myśli... Już 2 cykl cały czas do mnie z tekstem ,, chcesz mi coś powiedziec" na cud w tym cyklu nie licze i jestem sceptycznie nastawiona a ten mnie jeszcze bardziej dobija...
Domyslam sie jak sie czujesz. Ja co chwile tez slysze ze ktos znajomy w ciazy. Teraz taki wiek znajomych ze kazdy zakłada rodzine itd. I wszystkim sie udaje tylko nie nam 🤦🏻‍♀️ Kazda ma prawo miec gorszy dzien , glowa do gory ☺️

Powinna trwać 10-16 dni, tak przynajmniej mówią statystycznie. Dla mnie 10 dni to trochę mało chcąc zajść w ciąże, bo do zagnieżdżenia może dojść dopiero 10-12dpo, czyli może być już po ptokach. I u jednej osoby długość tej fazy jest względnie stała, może się czasem różnic o ten 1-2 dni (chyba tyle zwykle dziewczynom wychodziło różnicy jak kiedyś o tym rozmawiałyśmy). Nie szło to kobiet stworzyć tak, żeby chociaż cykle były matematycznie wyliczalne i książkowe? [emoji16][emoji16][emoji16]

co nieee? Byloby duzo latwiej :D faceci cale zycie maja latwiej, tylko kobiety wiecznie pod gorke 😁
 
😩😩 no nie wytrzymam... Podkusiło mnie żeby jeszczer aż zrobić test owu (taa, ja dalej o tym 🤦‍♀️) i teraz znów mam wrażenie że to pozytyw. Ten wcześniejszy był z zachowaniem odstępu 2h od wypicia kawy, później już nic nie piłam więc nie wiem czemu wyszedł negatyw a teraz znowu pozytyw. Ja nie wiem czy u mnie coś nie działa, czy te test jakieś felerne. Mam domowe laboratorium a one mają raczej spoko opinie 🤦‍♀️ ktos ma pomysł skąd u mnie te zawirowania? No i pozytyw trzeci dzień z rzędu? Ale w sumie jakiś blady ten test to może jednak to jakieś zakłamane 🙄🤔
Wyglada ewidentnie na pozytywny, testowa ciemniejsza od kontrolnej 😀
 
Hej ;)
Byłam w tym cyklu pierwszy raz na monitoringu owulacji. 8dc pecehrzyk 13 mm, 13 dc 19 mm. Teraz mam przyjść za 3 dni. Cykl 4 po poronieniu. Ogółem nieregularne teraz. Przy jakiej wielkości może pęknąć? Testy owulacyjne negatywne cały czas. Poprzedni cykl miał 25 dni tylko.
 
[emoji30][emoji30] no nie wytrzymam... Podkusiło mnie żeby jeszczer aż zrobić test owu (taa, ja dalej o tym [emoji2356]) i teraz znów mam wrażenie że to pozytyw. Ten wcześniejszy był z zachowaniem odstępu 2h od wypicia kawy, później już nic nie piłam więc nie wiem czemu wyszedł negatyw a teraz znowu pozytyw. Ja nie wiem czy u mnie coś nie działa, czy te test jakieś felerne. Mam domowe laboratorium a one mają raczej spoko opinie [emoji2356] ktos ma pomysł skąd u mnie te zawirowania? No i pozytyw trzeci dzień z rzędu? Ale w sumie jakiś blady ten test to może jednak to jakieś zakłamane [emoji849][emoji848]

Niektórym się wyższy poziom LH po owulacji utrzymuje jakiś czas. Była tu koleżanka która przez tydzień po owu miała pozytywy, a u gina wszystko spoko [emoji6]
 
Domyslam sie jak sie czujesz. Ja co chwile tez slysze ze ktos znajomy w ciazy. Teraz taki wiek znajomych ze kazdy zakłada rodzine itd. I wszystkim sie udaje tylko nie nam [emoji2358] Kazda ma prawo miec gorszy dzien , glowa do gory [emoji3526]

Powinna trwać 10-16 dni, tak przynajmniej mówią statystycznie. Dla mnie 10 dni to trochę mało chcąc zajść w ciąże, bo do zagnieżdżenia może dojść dopiero 10-12dpo, czyli może być już po ptokach. I u jednej osoby długość tej fazy jest względnie stała, może się czasem różnic o ten 1-2 dni (chyba tyle zwykle dziewczynom wychodziło różnicy jak kiedyś o tym rozmawiałyśmy). Nie szło to kobiet stworzyć tak, żeby chociaż cykle były matematycznie wyliczalne i książkowe? [emoji16][emoji16][emoji16]

co nieee? Byloby duzo latwiej :D faceci cale zycie maja latwiej, tylko kobiety wiecznie pod gorke [emoji16]

Za funkcje sikania na stojąco oddałabym wszystko [emoji1787]

Uzupełnienie: za wbudowaną funkcje sikania na stojąco bez obsikiwania sobie nóg [emoji16]
 
Hej ;)
Byłam w tym cyklu pierwszy raz na monitoringu owulacji. 8dc pecehrzyk 13 mm, 13 dc 19 mm. Teraz mam przyjść za 3 dni. Cykl 4 po poronieniu. Ogółem nieregularne teraz. Przy jakiej wielkości może pęknąć? Testy owulacyjne negatywne cały czas. Poprzedni cykl miał 25 dni tylko.

Zwykle chyba koło 20-25 mm
 
reklama
Na czczo miałam dokładnie takie same wyniki, czyli w normie ale wszystko wyszło później... I mimo że też nie jestem otyła to lekarz się zdziwił że aż takie mi wyszly
@Kropka.88 hmm moja prolaktyna na czczo 18 [emoji848] chyba poczytam coś więcej o tym badaniu po tabletce [emoji4] a co do IO @Magdalena09 to możesz mi dodać trochę otuchy? Zbieram się już któryś raz na te krzywe i zawsze coś wyskakuje i nie mogę się zebrać w sobie a nie ukrywam, że trochę się boje iść [emoji85] insulina na czczo 13.8 jak dobrze pamiętam, glukoza 92 więc wskaźnik Homa IR 3... Stąd skierowanie na te krzywe [emoji85]
Na pewno warto się na tą krzywą wybrać, ja miałam na czczo dokładnie takie same wyniki jak Ty glukoza 92, insulina 13 i niestety krzywa potwierdziła i IO i jeszcze dodatkowo nietolerancję glukozy w wynikach po 2h
 
Do góry