reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, na brązowo. Mam zdiagnozowaną endometriozę. Plamienia zgłaszałam ginekologowi, jednemu, drugiemu, dostałam informacje, ze taka moja uroda :( jakie badania polecacie zrobić? Wiem, ze progesteron trzeba badać w określonych dniach, ale nie wiem kiedy, Internety mówią różnie... a myślicie, że codzienny wysiłek fizyczny też może przeszkadzać?

Ja tez plamilam tydzień przed @, później coraz wcześniej j wcześniej. Jeden z lekarzy również mówił, ze może taka moja uroda. Dla mnie jednak to nie było normalne i poszłam do innego u którego dostałam luteinę dopochwową i odkąd ją zażywam plamien nie ma. Z tym, ze sam wynik proga 7dpo nie był jakiś bardzo tragiczny, choć z tego co czasem dziewczyny piszą niektórzy lekarze uważają, ze powinien być wyższy.

Inna sprawę to endometrioza, która chyba może dawać takie objawy? Nie wiem tylko, czy są one uzależnione od cyklu, czy mogą występować dowolnie.
 
reklama
Ja pod wieczor zaczelam odczuwać bole podbrzusza [emoji849] nie bardzo wiem co one moga oznaczać, okres planowo za tydzien ale (jak juz pisalam sto razy[emoji85][emoji23]) owulacja przesunęła mi sie 3-4 dni
Wiec nie wiem czy @ tez bedzie wczesniej . Jakie to jest męczące to czekanie [emoji85]

Jak mi się owu przesuwa to j @ się przesuwa. Faza lutealna względnie zostaje tej samej długości.
 
U mnie taka sytuacja ,.od bardzo dawna tak nie miałam
A test z wczoraj negatywny 😔
 

Załączniki

  • 6dac1ef7-3c9c-4e31-a789-4cb4ef04d1c9.jpg
    6dac1ef7-3c9c-4e31-a789-4cb4ef04d1c9.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 77
  • 2499bf7c-f238-4afa-b75c-5dcc11c79a86.jpg
    2499bf7c-f238-4afa-b75c-5dcc11c79a86.jpg
    95,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry