reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hejka, jestem jakoś 3-4 dni po owulacji i co jakiś czas czuje lekkie ciągniecie podbrzusza, tez w prawej pachwinie.
Mam dziwne przeczucia ze w tym cyklu jakoś nic z tego.
Kiedy zazwyczaj występuje implantacja?
 
Pisałyście ostatnio, o współżyciu podczas fazy około owulacyjnej. I chce Wam powiedzieć, że macie absolutną rację. Nie ma co facetowi za dużo opowiadać kiedy owu, planować stosunków itd. Wczoraj 11 dc, już na messangerze gdy facet był w pracy pisałam jaki będzie fajny wieczór, że teraz musimy częściej. Ze majówka będzie nasza i inne pierdoły. On również chce dziecka i to bardzo. Ale widocznie wywarłam za dużą presję, poczucie obowiązku kochania się i wiecie co.. Nici. Nawet mu nie stanął jak by to powiedzieć. Zły był widziałam sam na siebie, a ja mu oczywiście dołożyłam jeszcze i poszliśmy spać :( dziś zobaczymy jak będzie, 12 dc testy owu negatywne chodź z nich akurat nic sobie nie robię,bo nie jestem ich fanką, a wręcz przeciwniczka :D już zero paplania na temat owu, dni płodnych i tych innych. Gdy będę wiedziała że owu się zbliża sama zacznę działać i zachęcać, ale słowem już się wspomnę :D
 
Pisałyście ostatnio, o współżyciu podczas fazy około owulacyjnej. I chce Wam powiedzieć, że macie absolutną rację. Nie ma co facetowi za dużo opowiadać kiedy owu, planować stosunków itd. Wczoraj 11 dc, już na messangerze gdy facet był w pracy pisałam jaki będzie fajny wieczór, że teraz musimy częściej. Ze majówka będzie nasza i inne pierdoły. On również chce dziecka i to bardzo. Ale widocznie wywarłam za dużą presję, poczucie obowiązku kochania się i wiecie co.. Nici. Nawet mu nie stanął jak by to powiedzieć. Zły był widziałam sam na siebie, a ja mu oczywiście dołożyłam jeszcze i poszliśmy spać :( dziś zobaczymy jak będzie, 12 dc testy owu negatywne chodź z nich akurat nic sobie nie robię,bo nie jestem ich fanką, a wręcz przeciwniczka :D już zero paplania na temat owu, dni płodnych i tych innych. Gdy będę wiedziała że owu się zbliża sama zacznę działać i zachęcać, ale słowem już się wspomnę :D
Ja to samo kiedyś zauważyłam, jak zaczynaliśmy mówić o dziecku, że będziemy się starać itd i przyszedł ten pierwszy miesiąc to mąż, młody facet, 30 lat nagle mówiąc bezpośrednio robił się miękki, nie to, że nie mógł osiągnąć erekcji ale właśnie nie był to taki pełny wzwód, taki jakby wymuszony...im też chyba siedzi w głowach, że muszą stanąć na wysokości zadania i coś szwankuje
 
reklama
Hej, mogłabym do Was dołączyć? Z partnerem podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu starań planuje zapisać się do swojego lekarza na przyszły miesiąc, ponieważ na ostatniej wizycie dowiedziałam się, ze nie będzie to zbytnio łatwe i przed rozpoczęciem w związku z moim tysiącem zaburzeń, które wyszły mi w badaniach, gdy byłam w szpitalu będę musiała przez pół roku przyjmować jakieś leki/hormony, żeby to w ogóle było możliwe nie bardzo się dopytałam i zastanawiam się czy któraś z Was orientuje się co to za leki hormony może jest/była w podobnej sytuacji i jak to będzie wyglądało czy starania będziemy mogli podjąć dopiero po tych 6 miesiącach czy już w trakcie przyjmowania tych leków. Z takich ciekawszych informacji o mnie 😅 to mam 22 lata, mam PCOS, nietolerancję glukozy, IO, hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, zaburzenia czynności przysadki, hiperprolaktynemię czynnościową i hiperandrogenizm dodatkowo mój organizm nie wytwarza praktycznie w ogóle progesteronu, a w biopsji endometrium wyszedł mi brak aktywności hormonalnej, wiec trochę tego jest😂.
 
Do góry