reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Zrobiłam dziś tez test i kreska ciemniejsza od testowej mocniejsza niż wczoraj. Apka premom pokazuje że peak jest dzisiaj. Nie wiem czy dziś będziemy też się starać mam nadzieję że tak bo mój jeszcze nie wyjeżdża ale mam nadzieję że nawet jak będzie zmęczony to że nam się udało już wczoraj. 🤞 Muszę wam też powiedzieć dziewczyny ze pierwszy raz w życiu miałam plamienie owulacyjne. Minimalne dosłownie kilka kropelek krwi nawet bardziej różowej ale widocznej na bleiźnie. Czy którejś z Was też to się zdarza?
@Kropka.88 woj.mazowieckie ;) targam się między stolicą a miastem gdzie kończą się Reguły ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrobiłam dziś tez test i kreska ciemniejsza od testowej mocniejsza niż wczoraj. Apka premom pokazuje że peak jest dzisiaj. Nie wiem czy dziś będziemy też się starać mam nadzieję że tak bo mój jeszcze nie wyjeżdża ale mam nadzieję że nawet jak będzie zmęczony to że nam się udało już wczoraj. 🤞 Muszę wam też powiedzieć dziewczyny ze pierwszy raz w życiu miałam plamienie owulacyjne. Minimalne dosłownie kilka kropelek krwi nawet bardziej różowej ale widocznej na bleiźnie. Czy którejś z Was też to się zdarza?
@Kropka.88 woj.mazowieckie ;) targam się między stolicą a miastem gdzie kończą się Reguły ;)
Ooo, ja nigdy nie mialam plamienia owulacyjnego. Zawsze mam sporo oplawow ale nigdy plamienia. Moze to plamienie inplantacyjne? Trzymam kciuki za Was ✊🏼❤️
 
Hej dziewczyny!
czytałam Was już od dłuższego czasu / w przerwie w pracy, w domu.. czytałam, bo chcę się dowiedzieć czegoś więcej o swoim ciele, cyklu, objawach itd. Panuje tu fajna atmosfera i myślę, że można naprawdę wiele wyciągnąć wniosków od Was.
Mam 28 lat, kochanego męża. Do tematu dziecka podchodziliśmy raczej "naturalnie" - jak będzie to super, pełen spontan! Z tym, że od tego spontanu minęło już troszkę czasu i dalej nic ( mniej więcej pół roku) Badam się regularnie, mój ginekolog powiedział, że zdrowa para stara się ok. roku. Później należy szukać przyczyny i działać dalej. Nie mam jeszcze jakiś mega smutków, gdy dostaje okres- chociaż gdzieś z tyłu głowy przychodzą różne myśli. Bardzo bym chciała zajść w ciąże przed 30tką. Chyba zacznę od testów owu ponieważ zaczęłam nowy cykl (1dc) przy cyklach 27-28 dni. Z ciekawości. Zobaczymy co przyniesie los.

Ściskam i pozdrawiam wszystkie staraczki :)
ps. meeega podziwiam niektóre kobietki tutaj, dopóki nie zaczęłam mieć z mężem gdzieś "z tyłu głowy" tematu dziecka - to nawet by mi do głowy nie przyszło, że starania mogą być tak ciężkie i obciążające psychicznie.

Trzymam kciuki za wszystkich.
 
Ja dzisiaj 26 DC i skoczyłam na betę 🤦 bo wczoraj odebrałam testy z paczkomatu bo zamawiałam i wieczorem po długim wstrzymaniu siusiania wyszła mi blada blada blada ale to na pinku a rano test z porannego chyba zalałam bo mi się rozpłynęło i całe okienko miałam różowe...rekordowe ceny u nas w Alabie... doliczają jakąś obsługę pielęgniarską i zapłaciłam za betę 53 zł...szok
 
Ooo, ja nigdy nie mialam plamienia owulacyjnego. Zawsze mam sporo oplawow ale nigdy plamienia. Moze to plamienie inplantacyjne? Trzymam kciuki za Was ✊🏼❤️
Implantacyjne raczej nie bo przytulaliśmy się w 7dc i potem dopiero wczoraj w 13dc. Czytałam w internecie że to normalne i że zdarza się u niektórych kobiet. Wiecie moje jajniki długo nie pracowały jak należy może to z tego powodu. :confused: Ale dziękuję za trzymane kciuki :-D my też mocno trzymamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrobiłam dziś tez test i kreska ciemniejsza od testowej mocniejsza niż wczoraj. Apka premom pokazuje że peak jest dzisiaj. Nie wiem czy dziś będziemy też się starać mam nadzieję że tak bo mój jeszcze nie wyjeżdża ale mam nadzieję że nawet jak będzie zmęczony to że nam się udało już wczoraj. [emoji1696] Muszę wam też powiedzieć dziewczyny ze pierwszy raz w życiu miałam plamienie owulacyjne. Minimalne dosłownie kilka kropelek krwi nawet bardziej różowej ale widocznej na bleiźnie. Czy którejś z Was też to się zdarza?
@Kropka.88 woj.mazowieckie ;) targam się między stolicą a miastem gdzie kończą się Reguły ;)
Co to za miasto gdzie kończą się reguly? Też jestem z mazowieckiego, ale nie kumam o co chodzi [emoji2368][emoji846]
 
Do góry