reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Bez zmian się czuje, jak wcześniej. Biorę od 2 do 6 d.c po 2 kapsułki dziennie letrozol bluefish 2,5. Do tego kazała brać miovellie 1 kapsułkę i jedna saszetkę całym cyklem, miovellie nac od 2 do 6 d.c. Trochę tych piguł jest :D a Ty jaka masz dawke i jak bierzesz? Masz jeszcze coś oprócz tego? :) jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie, oczywiście nie nastawiam się że zaraz za miesiąc ujrze dwie kreski, ale mam nadzieję że w tym roku ujrze :) jeszcze jutro dwie kapsułki i koniec z Letrozolem na ten cykl. :)
Ja akurat biore 3-7 dc, ale też po 2 tabletki 😊 do tego proovulin+ olej z wiesiołka+ Wit D 4000j i to tyle. Od siebie magnez tylko dorzucam 😉 a mojego karmie orzechami brazylijskimi 😅 wiesz co ja też się nie nastawiam, ale bardzo chciałabym żeby mój organizm zaczal reagować na stymulacje, żeby wynik drożność był ok i żeby cykle się wyregulowały bo wtedy po prostu wiem ze z nowym cyklem są nowe nadzieje 😊 taki mam cel na najbliższe miesiące. Staram się skupiac tylko na tym a nie na wyniku. I wierzę że nam się uda! Wszystkim 😊 3mam kciukasy Kochana w takim razie. U mnie @ na finiszu wiec mam nadzieje ze od jutra zaczynamy zabawę 😁😁😁
 
reklama
Bez zmian się czuje, jak wcześniej. Biorę od 2 do 6 d.c po 2 kapsułki dziennie letrozol bluefish 2,5. Do tego kazała brać miovellie 1 kapsułkę i jedna saszetkę całym cyklem, miovellie nac od 2 do 6 d.c. Trochę tych piguł jest :D a Ty jaka masz dawke i jak bierzesz? Masz jeszcze coś oprócz tego? :) jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie, oczywiście nie nastawiam się że zaraz za miesiąc ujrze dwie kreski, ale mam nadzieję że w tym roku ujrze :) jeszcze jutro dwie kapsułki i koniec z Letrozolem na ten cykl. :)
A ta miovelle nac musze wygooglać bo nie słyszałam o tym jeszcze 😊
 
Betę badałam 9 i 12 kwietnia... Wyszła 184 i 875...
Na tą chwilę on nic nie widzi na usg... Są 3 opcje
1. Ciąża młodsza
2. Ciąża nieprawidłowa
3. Ciąża... Tej nazwy nie pamiętam :/

Za tydzień ponownie beta i wizyta
Co do 3. To może ciąża biochemiczna?
Tydzień to trochę długo do kolejnej bety biorąc pod uwagę, że 12 kwietnia miałaś już ponad 800. Ciążę na USG widać już około 1500 więc do tego czasu powinno już być coś widać. Ja bym nie czekała tygodnia i zrobiła betę szybciej ale trzymam kciuki, że to po prostu młodsza ciąża ❤️
 
Betę badałam 9 i 12 kwietnia... Wyszła 184 i 875...
Na tą chwilę on nic nie widzi na usg... Są 3 opcje
1. Ciąża młodsza
2. Ciąża nieprawidłowa
3. Ciąża... Tej nazwy nie pamiętam :/

Za tydzień ponownie beta i wizyta
Kiedyś mamaginekolog mówiła, że w zdecydowanej większości przypadków jak lekarz nic nie widzi na usg i trzeba przyjść za tydzień, to za tydzień jest już ok. W sensie, że z jej doświadczenia wynika, że zazwyczaj to jest za młoda ciąża i wszystko będzie dobrze.
 
Jestem załamana dziewczyny 😭 mój facet właśnie wyjechał na miesiąc. Ten cykl ledwo się zaczął a już można spisać go na straty. 😭 Mój mnie pociesza że mamy czas ale on nie rozumie jaka to tragedia dla kobiety... Odechciało mi się wszystkiego mam ochotę schować się pod kołdrę i płakać.:frown:
 
A czy sa bądź były tu dziewczyny które już dość długo się starały i im w końcu sie udało? Bo ja juz chyba straciłam nadzieję ehh

2,5 roku staran.
5 ciąż biochemicznych.
Teoretycznie żadnych problemów nie było.

Aktualnie jestem w 6-tej ciąży i zaczelam 17 tydzień [emoji3590][emoji1695]
 
Ja akurat biore 3-7 dc, ale też po 2 tabletki 😊 do tego proovulin+ olej z wiesiołka+ Wit D 4000j i to tyle. Od siebie magnez tylko dorzucam 😉 a mojego karmie orzechami brazylijskimi 😅 wiesz co ja też się nie nastawiam, ale bardzo chciałabym żeby mój organizm zaczal reagować na stymulacje, żeby wynik drożność był ok i żeby cykle się wyregulowały bo wtedy po prostu wiem ze z nowym cyklem są nowe nadzieje 😊 taki mam cel na najbliższe miesiące. Staram się skupiac tylko na tym a nie na wyniku. I wierzę że nam się uda! Wszystkim 😊 3mam kciukasy Kochana w takim razie. U mnie @ na finiszu wiec mam nadzieje ze od jutra zaczynamy zabawę 😁😁😁
Będzie dobrze, już daleko zaszylysmy z tym wszystkim. Krok pierwszy postawiony :) oby tylko letrozol na nas podziałał, bo jak wywołamy owulacje to już połowa sukcesu :) co do tej miovelli nac nie widziałam żadnych pozytywnych opinii szczerze, ale przepisała to wykupiłam. Chyba wie co robi :) monitoring w którym dniu cyklu masz teraz? :) mi już się @ wczoraj skończyła, książkowo 28 dni cykl trwał jak nigdy. A zabawę zaczynam już dziś haha :) :D
 
reklama
Będzie dobrze, już daleko zaszylysmy z tym wszystkim. Krok pierwszy postawiony :) oby tylko letrozol na nas podziałał, bo jak wywołamy owulacje to już połowa sukcesu :) co do tej miovelli nac nie widziałam żadnych pozytywnych opinii szczerze, ale przepisała to wykupiłam. Chyba wie co robi :) monitoring w którym dniu cyklu masz teraz? :) mi już się @ wczoraj skończyła, książkowo 28 dni cykl trwał jak nigdy. A zabawę zaczynam już dziś haha :) :D
To 3mam kciuki, kiedy owu pkus minus ?
 
Do góry