reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja liczę i o dziwo jest mi z tym lepiej, nie umiem tego logicznie wytłumaczyć ale wolę liczyć niż nie. Zobaczymy jak długo jeszcze będzie mi się chciało i czy nie stracę rachuby [emoji6]

No właśnie ja straciłam i za każdym razem musze zaczynać liczenie od początku [emoji2356] zastanawiam się przy okazji czy nie oszukać nowego gina do którego idę. Byłoby to dla dobra mojej sprawy, ale ja za cholerę kłamać nie umiem [emoji23]
 
No i już oficjalnie mogę się z Wami przywitać w 1 dniu 10 cyklu [emoji3577]
Tule mocno [emoji9] ciesze się, że masz plan działania na ten miesiąc. Oby był skuteczny!
Życie serio jest niesprawielidwe [emoji53]
Ja mam dzisiaj 17dc i mnie juz brzuch napiernicza, pewnie za 10 dni też dostanę @.
 
No właśnie ja straciłam i za każdym razem musze zaczynać liczenie od początku [emoji2356] zastanawiam się przy okazji czy nie oszukać nowego gina do którego idę. Byłoby to dla dobra mojej sprawy, ale ja za cholerę kłamać nie umiem [emoji23]
ale w sensie ze dłużej to trwa tak?
 
Mam doświadczenie z letrozolem i faktycznie jest to lek na raka piersi ale od kilku lat jest stosowany jako lek stymulujący owulację także wszystko w porządku 😊 podobno działa na kobiety na które nie działają cytryniany klomifenu (również lek na stymulację owulacji). Jak pierwszy raz przeczytałam ulotkę to też się trochę przestraszyłam 😅
To mnie uspokoiłaś! Chociaż ktoś odpisał :) ja już chciałam do ginki dzwonić, ale stary mój mowi że głupia chyba nie jest i wie co przepisuje :) a lekarze to nie lubią jak się ich podważa. I co z tym letrozolem, jak Ci poszła suplementacja? Udało się? Ile go maksymalnie można brać? Bo jak nie podziała to niby robi się jakaś przerwę czy coś. Cholerka wie :D brałas coś jeszcze przy letrozolu? Udało wywołać się owulacje? Każdy jest inny, ale szukam nadziei :D
 
ale w sensie ze dłużej to trwa tak?

Noo, w ubiegłym roku ktoś tez miał podobne rozterki i powiedział ze minął rok i ruszyli z kopyta. Dla niektórych lekarzy to taki magiczny okres [emoji849] ta do której chodzę obecnie działa od początku, ale ostatnio ciężko, bardzo ciężko z terminami u niej i szukam kogoś innego, nie znam jeszcze tego drugiego, do którego idę i tak się zastanawiam [emoji3166] chciałabym go trochę oszukać, żeby mnie nie zlał, ale pewnie nie będę miała jaj [emoji23]
 
reklama
Do góry