reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, dawno mnie nie było. Jak może pamiętacie poprzednie dnia cykle z Clo i dupkiem, trwały po 33dni, testy owu pozytywne koło 20dc plus objawy. Oczywiście cykle były stracone bo chłopa mi zmogło i dłuuuugo w szpitalu kiblował. Teraz cykl trzeci bez Clo z dupkiem i covidem... Od dwóch tygodni jestem już ozdrowieńcem. Dzisiaj 16dc. Zaczęłam robić testy i załamka... Chyba pozytywny. Co o tym sądzicie? Miałam nadzieję, że owu znów będzie koło 20tc, lubego będę miała dopiero w weekend, akurat ładnie by się wpasowało 😢 Wszystko przeciwko mnie...
Mogę spytać, czy Twój lekarz nie mówił nic na tak późną owulację po stymulacji? W jakich dniach brałaś Clo?

Moja gin jak zobaczyła pęcherzyk 14mm w 11 dniu cyklu, to spisała cykl na straty i stwierdziła, że po stymulacji powinien być już dużo większy, nawet jak naturalnie owulację mam późno. I nie wiem, co o tym myśleć, bo potem chyba zablokowała mi owulację Duohastonem😐 na monitoringu w następnym cyklu miałam 20mm pęcherzyk z poprzedniego cyklu. 🤦‍♀️
 
reklama
Mogę spytać, czy Twój lekarz nie mówił nic na tak późną owulację po stymulacji? W jakich dniach brałaś Clo?

Moja gin jak zobaczyła pęcherzyk 14mm w 11 dniu cyklu, to spisała cykl na straty i stwierdziła, że po stymulacji powinien być już dużo większy, nawet jak naturalnie owulację mam późno. I nie wiem, co o tym myśleć, bo potem chyba zablokowała mi owulację Duohastonem😐 na monitoringu w następnym cyklu miałam 20mm pęcherzyk z poprzedniego cyklu. 🤦‍♀️
Nie byłam u ginki niestety. Pierwszy cykl kazała nie przychodzić, a w drugim nie było miejsca, dopiero na mój 19dc i jak na złość covid wtedy wpadł.
Ale jak ją znam to spisałaby cykl na straty, a ja zawsze mam późno owu, bo cykle długie.
 
Dziewczyny, zostało mi kilka dni do testowania, raczej o tym nie myśle ale kiedy dzisiaj sprawdzałam cos w aplikacji to zorientowałam się ze na takim etapie cyklu jak jestem w tej chwili w poprzednich miałam już objawy świadczące o zbliżającej się @- ból piersi, brzucha. A tym razem nic 😂 ten kwiecień jest dziwny tak samo jak pogoda za oknem ☀️❄️
 
Dziewczyny, zostało mi kilka dni do testowania, raczej o tym nie myśle ale kiedy dzisiaj sprawdzałam cos w aplikacji to zorientowałam się ze na takim etapie cyklu jak jestem w tej chwili w poprzednich miałam już objawy świadczące o zbliżającej się @- ból piersi, brzucha. A tym razem nic 😂 ten kwiecień jest dziwny tak samo jak pogoda za oknem ☀️❄️
Za ile się testujesz? Ja z kolei mam symptomy które czułam zwykle przy biochemicznych, oby tym razem coś na serio :D jak nie to czeka mnie seria badań... Jeszcze 7 dni, muszę wytrzymać z testowaniem tym razem, wole dostać okres w niewiedzy, ze kolejna biochem.
 
Za ile się testujesz? Ja z kolei mam symptomy które czułam zwykle przy biochemicznych, oby tym razem coś na serio :D jak nie to czeka mnie seria badań... Jeszcze 7 dni, muszę wytrzymać z testowaniem tym razem, wole dostać okres w niewiedzy, ze kolejna biochem.
Ja tak na spokojnie w niedzielę. Obyś miała dobre przeczucie co do swoich objawów ❤️
 
Hej. :)
Czy któraś z Was brała Mensinorm 75 (zastrzyk) i miała pozytywny rezultat? :) jakie samopoczucie po zastrzyku? Przez ile cykli robiony zastrzyk?
Nie jest to chyba zbyt popularny lek bo szukając go tutaj na forum nie ma za dużo info a jeśli już to głównie w wątkach in vitro.
Dostałam 2 leki (duphaston i clo) i jeszcze ten zastrzyk. Mam nadzieje, ze w końcu się uda zajść z tym zestawem wspomagaczy :D
 
Dziewczyny, mam do Was pytanko .. zawsze przed @ conajmniej tydzień wcześniej bolał mnie już brzuch i przeważnie miałam biegunkę. Piersi bolały tak, ze jak po schodach szłam, to myślałam ze je pourywam.. a teraz .. od czasu poronienia, a to już kawałek bo prawie rok, w ogóle przed ani w trakcie okresu nie bolą mnie cycki.. czuje jakby każdy cykl był bez owu :( czy któraś z Was tak miała ? Gin mówi - NO I CO Z TEGO. A ja nie wiem co myśleć 🤔.. nie żeby coś, ale jak bolały mnie , to chociaż czułam ze mam owulacje..
 
Dziewczyny, mam do Was pytanko .. zawsze przed @ conajmniej tydzień wcześniej bolał mnie już brzuch i przeważnie miałam biegunkę. Piersi bolały tak, ze jak po schodach szłam, to myślałam ze je pourywam.. a teraz .. od czasu poronienia, a to już kawałek bo prawie rok, w ogóle przed ani w trakcie okresu nie bolą mnie cycki.. czuje jakby każdy cykl był bez owu :( czy któraś z Was tak miała ? Gin mówi - NO I CO Z TEGO. A ja nie wiem co myśleć 🤔.. nie żeby coś, ale jak bolały mnie , to chociaż czułam ze mam owulacje..
A robiłaś monitoring?
 
reklama
A robiłaś monitoring?
Byłam u gina 3 tyg temu, bo miałam plamienie. Gin młody, mialam wrażenie ze jakiś przestraszony. Zrobił usg i powiedział ze cialka żółtego nie widzi a plamienie które mam od 4 dni mam traktować już jako okres. Noooo i tak.. skierował mnie na badania z krwi, ale w ostatnim czasie chorowałam trochę, wiec jeszcze ich nie zrobiłam🤦‍♀️
 
Do góry