reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny,

Które testy owulacyjne polecacie? Chodzi mi o te najbardziej czułe. Jeszcze nigdy nie wyszedł mi pozytywny test, ale testy kupowałam z allegro.
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam z ciekawości test owu i dwie grube krechy. Przed wizytą u gine tj. 9.04 tez test był +, pęcherzyk miał wtedy 2cm. Czy możliwe, że jestem przed owu? czy to ovitrelle (22:00 w sobotę zastrzyk)? czy po prostu PCOS...
Poziom LH może się utrzymywać wyższy jakiś czas. Będziesz miała monitoring po zastrzyku, żeby sprawdzić czy zadziałał?

Dziewczyny,

Które testy owulacyjne polecacie? Chodzi mi o te najbardziej czułe. Jeszcze nigdy nie wyszedł mi pozytywny test, ale testy kupowałam z allegro.
Ja najbardziej polecam z domowego laboratorium (do kupienia w necie albo rossmanie).
 
Ja ostatnio dostałam od razu na drugi dzień po odstawieniu luteiny. Ciekawa jestem jak będzie w tym cyklu. Wczoraj wieczorem wzięłam ostatni raz myślałam że dziś dostanę ale nie. :frown: mam nadzieję że jutro przyjdzie bo chce już na owulację czekać :zawstydzona/y: no ale wg.ulotki miesiączka może przyjść do 7dni po odstawieniu...

U mnie o dziwo na 4-5 dzień zawsze przychodzi po odstawieniu. Jeszcze mi się nie zdarzyło odchylenie w żadna stronę odkąd biorę.
 
Dziewczyny, czy któraś może bierze metforminę I jest na diecie z niskim indeksem? Mam taki problem, że chudnę, a wcale nie powinnam. Ważę 48 kilo, weszłam już w niedowagę w BMI, boję się że przejdę z jednego problemu z okresem w drugi🤷‍♀️

Dodatkowo mam stymulację letrozolem i Euthyrox 25.

Czy któraś miała taki problem i wie, jak do tego podejść? Trzymam naprawdę restrykcyjną dietę i nie wiem, może przesadzam🤷‍♀️
 
Dziewczyny, czy któraś może bierze metforminę I jest na diecie z niskim indeksem? Mam taki problem, że chudnę, a wcale nie powinnam. Ważę 48 kilo, weszłam już w niedowagę w BMI, boję się że przejdę z jednego problemu z okresem w drugi🤷‍♀️

Dodatkowo mam stymulację letrozolem i Euthyrox 25.

Czy któraś miała taki problem i wie, jak do tego podejść? Trzymam naprawdę restrykcyjną dietę i nie wiem, może przesadzam🤷‍♀️
też masz stwierdzoną pcos??? Jak wyglądało dojście u Ciebie do ładu co i jak ?
 
reklama
Do góry