reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No dzień dobry, dzień dobry 😄 ja dziś 9dc 😄
Ja od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę więc na razie za dużo nie mogę powiedzieć 🤣 mierzę codziennie o 6 rano, 2 pomiary zrobiłam pod pachą ale później przeczytałam, że najlepiej mierzyć pod językiem albo w pochwie więc kolejne dwa pomiary zrobiłam pod językiem i przy tym już zostanę 😄
Pamiętałam Cie po nicku, że mamy jakieś podobnej długości cykle 😅 my też będziemy się brać za robotę ale jakoś w tym miesiącu w ogóle o tym nie myślę 🤣 jakiś totalny chill mam 🤣
Tak, mamy zbliżone daty :) mierzysz temp zwykłym termometrem czy tym owulacyjnym? Ja ten cykl tez traktuję dość luźno, raczej „technicznie”, chce poznać trochę swoje ciało, objawy owulacji itd zresztą wolałabym rodzic w pierwszej połowie roku niż w końcówce :)
 
reklama
Nie wiem, nie robiłam testów w tym cyklu, jedyne co zaobserwowałam to podwyższona temp pochwy, i poprzednio jak mi się spóźniała @ i lekarz mnie badał to nie stwierdził rozpulchnienia a teraz lekarka to zauważyła.
Dzwoniłam to lekarki która prowadziła mi poprzednia ciąże i ona tez powiedziała żeby betę zrobić między 28 a 30 dc, to wykluczy ciąże biochemiczna . Trzecia ciąża a ja cały czas głupia jestem 😂
 
Bardzo mi przykro, ale niestety często się tak zdarza...Super, że masz jutro HSG, przynajmniej masz poczucie że nie stoicie w miejscu i coś robicie! Z tego co pamiętam już ponad rok się staracie, dobrze mówię? 🤔
U mnie już będą ze 3 lata. My mieliśmy strasznie zabiegany styl życia. Nie wiadomo kiedy zleciało. Do tego wszelkie badania w normie. Ale właśnie tak jak mówisz, aby nie stać w miejscu! Plan na ten cykl HSG. A potem zobaczymy. Lekarz proponował już spróbować inseminacje jeśli HSG wyjdzie ok.
 
U mnie na razie nikt w moim terminie się nie zapowiada, ale pewnie też będę to przeżywać. A ja się witam w 23dc, 8dpo, ogólnie zabiegana w pracy, ale jak chwila spokoju to myślę ile jeszcze do testowania 😬 mam wrażenie że nie wytrzymam :D dziś mam tylko bardzo delikatne bóle podbrzusza, trochę za wcześnie jak na @. Chciałam dziś jeszcze kontrolnie zbadać proga, bo w sobotę (6dc a nie 7,coś źle policzyłam 😅 chociaż w Nd i tak bym nie miała gdzie zbadać) miałam podwyższony, no ale dziś rano już zapomniałam 😁 No trudno.
 
No właśnie u mnie tak będzie jak ciąża się potwierdzi - cykl ze stosowaniem Diostinex zaskoczyło :)
@Mood wywołuje Cię 😁 ale z tego co widzę udało Ci się i zobaczyłaś swoje II kreski na teście, możesz mi powiedzieć jaką dawkę Diostinexu brałaś i przez jaki okres? Badałaś później prolaktynę, żeby sprawdzić czy spadła? Sama jestem już po 4 tygodniu brania i liczę na efekty
 
@Mood wywołuje Cię 😁 ale z tego co widzę udało Ci się i zobaczyłaś swoje II kreski na teście, możesz mi powiedzieć jaką dawkę Diostinexu brałaś i przez jaki okres? Badałaś później prolaktynę, żeby sprawdzić czy spadła? Sama jestem już po 4 tygodniu brania i liczę na efekty
Kochana, u mnie to było tak, że owulacja niby była, insulina spadła, torbiele się nie pojawiały a prolaktyna była w normie, ale przy górnej granicy i Ginekolog - endokrynolog stwierdził, że nie zaszkodzi spróbować i dostałam 1/4 tabletki Diostinex 0,5mg na TYDZIEŃ! i brałam przez 4 tygodnie i już więcej na szczęscie nie muszę :D
 
Cześć dziewczyny!
U mnie dziś 15dc. Podkusiło mnie i umówiłam się jutro popołudniu na monitoring, aplikacja mówi, ze to było wczoraj - chce to sprawdzić czy aby napewno, nie przerywamy działań - nie chce przeoczyć 🙄😂 jestem ciekawa czy mamy takiego pecha i 9(w sumie 8 bo zaczęliśmy starania tydzień przed@ w lipcu 😂) nie obserwowałam wtedy nic i chyba liczyłam na cud nad Wisłą 🤯🤣 nie trafialiśmy czy co? Teraz nie ma przerwy większej już 3 dni pomiędzy boboseksami. Teraz chciałam przyspieszyć tempo ale chyba to nie ma sensu i jedynie żołnierzyki będą za słabe 🙃😅 czekam jutro na tę wizytę z taka ekscytacją, czy się wystrzeliliśmy czy nie. Nigdy nie miałam żadnych „objawów” owulacji oprócz śluzu ale żeby był całkowicie przezroczysty to ja nie wiem... potwierdziłam już 3x owu i raz tylko jej nie było bądź się mogła w sumie przesunąć 🤔 ale powiem Wam szczerze, ze moj optymizm i myślenie ciagle się zmieniło... 10(9) cykli nic i co? Niby teraz ma się udać? Myśle sobie niby dlaczego? Czym ten cykl się różni od poprzednich? I sama nie wiem bardzo „ostygłam” choć myśle dość często to staram się zmieniać myślenie wtedy bo człowiek sobie przyciągnie te negatywne zdarzenia i nici z tego 🥺 w pracy jest nawet ok, o tyle o ile nie zobaczę jakiegoś bobo w wózku i oczyma wyobraźni widzę mnie z tym wózkiem 😊😍 eh. Może się mylę i ten cykl to prezent na styczniowe urodziny? 💜
 
reklama
Do góry