reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Właśnie owulacje co miesiąc czuje bo są bolesne, a test był paskowy i nawet nie mogę znaleźć na nim info o czułości... Ginekologa mam za tydzień ale boję się, że zwariuje. 😭
To że występuje ból to nie potwierdza, że owulacja wystąpiła, najpewniejszy jest monitoring u ginekologa, chociaż jak to oni mówią jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża 😉 Postaraj się uspokoić, bo stres wpływa na długość cyklu
 
reklama
Dzień dobry :) Jak samopoczucie? Który dzień cyklu, kiedy jakieś dwie kreseczki? 😁 U mnie dziś jeszcze wiosennie, ale od jutra ma już padać 😭 Mam dziś 8 dpo i byłam zrobić progesteron, pierwszy raz w życiu jakoś tak nie dokonać dobrze się czuję po badaniu, mam nadzieję że zaraz mi przejdzie bo dziś pracuje w biurze i będę mieć dużo roboty 😅 Miłego dnia Wam życzę 😊
Ja jestem 12dpo, wczoraj zrobiłam błąd i zatestiwalam, oczywiście negatyw. Termin @ mam na piątek
Beta jest tania nie wiem ile
Ale to chyba groszowa sprawa w porównaniu do testów bo testy kupujemy kupujemy i dalej nie mamy pewności a beta to 100% ja bym robiła
U mnie beta droga 53 zl
 
reklama
Pierwszy raz badałaś proga? Niestety z takiej wartości owulacji raczej nie było 😔 A jesteś pewna kiedy miałaś? Robiłaś monitoring?

Tak, pierwszy raz. Miałam monitoring, owulacja była jakoś 3-4.04, byłam na usg 07.04 i wszystko wyglądało ładnie. Pęcherzyk pękł, pojawiło się ciałko żółte, endometrium też podobno było w porządku (aczkolwiek minimalnie mniejsze niż przed owulacją). Wydawało się że wszystko w porządku 🤷‍♀️
 
Do góry