reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, ja już niewiem. Dzisiaj ta druga kreska jest tak jakby bledsza, niż ta z wczoraj. Już chyba zwatpilam.
IMG_20210409_083722.jpeg
IMG_20210409_083650.jpeg
 
reklama
Zrobiłam test... Powiedzcie czy ja dobrze widzę? Czy to tylko moja wyobraźnia? Zobacz załącznik 1257685
Widać widać
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było bo dałam sobie na luz w sensie że przestałam robić monitoringi stymulować cykle robić testy owu ale wczoraj wpadł mi jeden i ostatni w ręce i go zrobiłam a że był to 27 dc cylke mam 35 + a on wyszedł jak by pozytywny czy Któraś tak miała?
Hej witaj
Test ciążowy?
Dziewczyny test 12dpo jest wiarygodny ?
Jeśli wyszedł pozytyw to jak najbardziej
 
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczna jak jesteście po owulacji ? Ja ćwiczę silowo i dość intensywnie. Czy jest to bezpieczne? Nie chce rezygnować z treningów. .
 
reklama
Mnie też by to nie martwiło, gdyby nie to że przed zabiegiem zawsze mnie bolaly przed A od zabiegu nic
No u mnie po zabiegu wszystko poszalało niestety. Brak bolacych piersi choć wcześniej zawsze to sygnalizowalo okres, zaczęły się plamienia przed @ i jak się okazało mam problem z za cienkim endometrium... Ale każdy ma inaczej więc jak coś Cię martwi to porob sobie badania- zawsze lepiej wiedzieć.
 
Do góry