reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Są różne opcje. Albo masz teraz dopiero owulację, mogła się przecież przesunąć. Albo już miałaś. Albo jesteś w ciąży :p. Test owulacyjny może być pozytywny w ciąży.
ale nie wyszedł by jej negatyw na ciążowym z tego co pisała wyżej. Wprowadzasz ja w błąd bo testy owu po owulacji utrzymują się dalej pozytywne prędzej jej się przedstawiła owulacja o kilka dni i z rad dłuższy cykl. Od jej normalnych cywilów to i tak różnica 5dni patrząc że miała wcześniej 35/37 A owulacja do 7 do 10 dni potrafi się przestawić.
 
Max owulacje miałam w 24 dc a teraz w 43? A miałam już dzisiaj iść na bete i teraz nie wiem, co mam robić.
Tak, mogła Ci się przesunąć o tyle owulacja z jakiegoś powodu. To, że nigdy tak nie miałaś tego nie wyklucza. Jak nie wiesz co się dzieje a masz możliwość iść do ginekologa to się po prostu umów na wizytę.
 
Max owulacje miałam w 24 dc a teraz w 43? A miałam już dzisiaj iść na bete i teraz nie wiem, co mam robić.
udaj się do ginekologa i nie panikuj za wczasu. Jeśli cie uspokoi to zrób bete ;) jak miałaś owu 24dc to minęło już 18dni od domniemanej owulacji zagniezdzenie trwa do 10/12 dni test formalnie patrząc że masz cykle 35 dni do 37 to jesteś 5 dni po terminie. Test może wyjść pozytywny nie musi beta Ci na pewno wyjaśni więcej tak jak wizyta u ginekologa. Sprawdzałaś sb wg poziom LH w krwi ? W 1 I 2 fazie cyklu ?
 
reklama
Do góry