reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny tak jak Wam wspominałam, dzisiaj mam 43dc wczoraj wieczorem zakuł mnie jajnik i zrobiłam teraz test owulacyjny - pozytywny, czy to możliwe żebym ja dopiero teraz miala owulacje?
 
reklama
Dziewczyny tak jak Wam wspominałam, dzisiaj mam 43dc wczoraj wieczorem zakuł mnie jajnik i zrobiłam teraz test owulacyjny - pozytywny, czy to możliwe żebym ja dopiero teraz miala owulacje?
po owulacji jest wysoki poziom lh spada dopiero na kilka dni przed @Więc będą Ci tak czy siak wychodzić prawdopodobnie do samego końca pozytywne. No chyba że masz cykle powyżej 43dni plus jeszcze 10/12 dni do samego końca cyklu
 
Dziewczyny tak jak Wam wspominałam, dzisiaj mam 43dc wczoraj wieczorem zakuł mnie jajnik i zrobiłam teraz test owulacyjny - pozytywny, czy to możliwe żebym ja dopiero teraz miala owulacje?
jajnik możesz odczuwać po owulacji w każdym momencie jeśli pozostałość cialka żółtego stała się noworocznym lub owulacja miała na tyle duże jajeczko. Ja mam bardzo wrażliwe jajniki w tym miesiącu jajeczko gigant z lewego jajnika tak mi platal figle że od 14dc do 28dc myślałam że owulacje mam co 2 dzień
 
jajnik możesz odczuwać po owulacji w każdym momencie jeśli pozostałość cialka żółtego stała się noworocznym lub owulacja miała na tyle duże jajeczko. Ja mam bardzo wrażliwe jajniki w tym miesiącu jajeczko gigant z lewego jajnika tak mi platal figle że od 14dc do 28dc myślałam że owulacje mam co 2 dzień
W poprzednich miesiącach mi się lh utrzymywało 2-3 dni tylko.
 
Robiłam do 23dc i byly negatywne a potem przestałam robić bo się wkurzyłam.
to może najwyraźniej miałaś tak późno że nie wylapalas stąd teraz te pozytywne. Na ulotce od testów ale chyba tylko tych lepszych firm jest taka rubryczka do obliczenia wdg długości cyklu poprzedniego w jakim terminie obecnie może być owulacja. Wylicza się takie Wisełki 7 dniowe. Powiem ci że w życiu nie sądziłam że to wg może strzelić w dobry dzień. A się okazuje że jednak tak.
 
to może najwyraźniej miałaś tak późno że nie wylapalas stąd teraz te pozytywne. Na ulotce od testów ale chyba tylko tych lepszych firm jest taka rubryczka do obliczenia wdg długości cyklu poprzedniego w jakim terminie obecnie może być owulacja. Wylicza się takie Wisełki 7 dniowe. Powiem ci że w życiu nie sądziłam że to wg może strzelić w dobry dzień. A się okazuje że jednak tak.
A ja dzisiaj miałam iść na bete bo poprzedni cykl miałam 31 dni i teraz nie wiem, co robic.
 
Mając cykle 42 dniowe w 26 dniu licząc od 1 dnia cyklu zaczynasz robić dopiero testy. Łącznie 7 dni aż do 34dc
 

Załączniki

  • fb863c4a-f029-4377-8e58-fab15e7277d0.jpg
    fb863c4a-f029-4377-8e58-fab15e7277d0.jpg
    94,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry