reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie mam pojęcia, tak mi lekarz powiedział. Zrobiłam teraz badania w 3dc :
Fsh 6,1
Lh 1,22
Prolaktyna 11,80
Estradiol 85,00
Tsh 2,5

To dziwnie, zwykle mówią zupełnie na odwrót. Ja na przykład pewnie nie utrzymam ciąży bez luteiny.

Co do wyników - bardzo niski stosunek LH do FSH.
 
J
I czemu to miałoby uniemożliwić zajście w ciąże? No chyba ze owu masz po 16dc [emoji6]
Miałam podobnie, jeden kazał brać luteinę od 16 do 26 dc i tak zablokowałam sobie owulacje. Gdy bierze się bez monitoringu i chce właśnie wyregulować cykle to można sobie zaszkodzić gdyż wtedy nie mamy pewności ze owulacja była idealnie 14 dnia
 
reklama
Zrobiłam rano kolejny test ciążowy - już 4 od wczoraj - i jest druga kreska! Wszystkie 4 testy pokazują pozytywa! Dla mnie to jest niemożliwe, bo brałam letrozol na wywołanie owulacji, której przy pco nie miałam, byłam monitoringu w okresie spodziewanej owulacji i lekarz jej nie widział! Przepisał mi zastrzyki z gonadotropin, a tu się okazuje, że chyba nie będą potrzebne! Może owulacja była u mnie wcześniej niż wizyta u lekarza, widział jakiś rozlany płyn w środku, ale mówił, że pewnie po stosunku
 
Do góry