reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej. My wczoraj szalony dzień mielismy. Najpierw byliśmy u znajomych, potem u rodziców, u mojego Brajanka, za zakupach i u moich pracodawców wycalowac dzieciaki :)
 
reklama
Witam

Zaraz klade sie spac...mam nadzieje ze niebedzie problemu ze spaniem:/
Wczoraj tak sie wkurzylam vo bilety zamowione na ten mecz a moj tata sprzedal mnie mojemu M i z niespodzianki Nici!!!!
Wyobrazcie sobie jaka wkuta bylam!!! Wrrrrrrr
Niemniej jednak bardzo sie cieszyl;-)

Jazza 3 bit mniam mniam;-)
Zyczenia nie sa spoznione bo dzis sa moje urodziny! ...
Wspolczuje @:/ &&&& za kolejny

Jugoslawa na kiedy masz termin @? Ja ide za tydzien mam nadzieje podgladac owu, i ze tam bedzie cos sie dzialo...pije Inofen, zobaczymy hehe

Miss jakie witaminy dla M bys polecila na poprawe nasienia?;-)

Moj ukochana ostatnio czesto sie pyta na czym stoimy z ciaza, corka ciagle sie dopytuje bo ona chce sie miec z kim bawic...chcialabym im odpowiedziec ale ja niemam pojecia!!!!
 
Dzien dobry:-)

Jugoslawa oj to zdanie o filmie mamy takie samo, obejrzalam go raz i wiecej nie zamierzam, moj M tez mial negatywne zdanie chociaz ksiazki nie czytal, za to ksiazke pochlonelabym jeszcze raz z przyjemnoscia. Mi sie wszystkie tomy podobaly, ale najbardziej pierwszy, strasznie duzo w filmie zmienili, ale do tego stopnia, ze byl to tylko zlepek roznych obrazow i bardzo nie podobalo mi sie, ze zrobili z niego tak zlego demonicznego czlowieka jakim w ksiazce wcale nie jest, to sie widzi jak sie czyta.. hmm moze tez dlatego, ze ja mialam zawsze slabosc do niegrzecznych zbuntownych facetow (lubiacych tatuaze, motory, szalenstwa itd) hehe. I nie podoba mi sie, ze tej jego metamorfozy w filmie nie widac, za to widac zlego bez serca czlowieka, jakim w ksiazce nie byl. Coz pozostaje ksiazka;-).No i niesamowita jest piosenka, amraczej remix jednej z piosenek Beyonce.. no normalnie slucham tego i az mnie hipnotyzuje:-D.
Kochana trzymam kciuki, zeby jednak bylo pozytywne zaskoczenie u Ciebie i aby @ nie pszyszla:tak:

Julia jeszcze raz stol lat:-)

Missiiss smacznej jajecznicy:-)

Lux to widze, ze tez intensywny weekend za Wami;-)

U nas dzis clodno, ale wiosennie, az wiosna czuc wszedzie :-)

Milego dnia:-)
 
No juz mam chwile bo ogarnelam bajzel po mezowej jajecznicy;-)

Jazza
W ogole widac duza roznice w jakosci obslugi klienta w duzych miastach a w takich popierdulkach. W duzych klada nacisk na standard obsl. Klienta a tu zamiast dbac by miec coraz wiecej klientow bo sila rzeczy wiekszosc jezdzi do marketow bzeby wszystko na raz kupic to on olewa. No ale coz. Ja to mam gdzies. Najwazniejsze ze nie musialam tychplytekwziac i teraz mam fajniejsze i tansze ;-) i dodatkowo zostalismy z uwaga obsluzeni :-)
Wredna @.... &&& zeby ten cykl byl tym ostatnim na dlugi czas :-)

Jugoslawa
Z ta kontrola mojego serducha to przyznam szczerze ze kiepsko bo juz mi sie nawet do kardiologa jechacnie chce. Bo bede musiala jechac do wro pozniej za pare dni na zalozenie holtera poznkej za 48 h na sciagniecie... a nie mam sily tak jezdzicw kolko bo do wro mam godzine drogi w jedna str:-\ choc wiem ze powinnam ale w tym mies jeszcze 3x musze do wro jechac na wizyty i 2 x do dzierzoniowa 50 km z mlodym... takze marzecodpada a w kwieyniu to juz mi sie w ogole odechce. Ja jednak trzymam kciuki za fasolkowa niespodzianke ;-) &&&&&!!

Julcia
Musisz poczhtac lub w aptece popytac. Wiem ze jednej kol z forum maz mial slabe nasienie i bral centrum dla mezczyzn i cos przepisanego od lekarza. A tutaj chyba tinusia tez moze sie wypowiedziec? Nie pamietam czyto u niej czy cos nie pomylilam. Moj nigdy nie bral. Bo my nie badalismy tez nasionek. Spij sobie i odpocznij dobrze :-)

Jazza
Dziekuje jajecznica byla pyszna :-D szkoda tylko ze musialam po niej sprzatac-kochany maz... :p
 
A ja wyprawilam chlopow na spacer i wietrze mieszkanie i lezakuje. Wiedzialam ze bede stekac dzisiaj na bol brzucha po wczorajszym. Dobrze ze nospa i mg pomaga. Juz chyba nie dla mnie takie wyprawy tymbardziej jeszcze z mlodym i nerwami. ;-)
 
Czesc!
Tak mi czas leci ze nie mam na nic czasu :D w koncu się zebrałam i napisałam :D
Julia ja mężowi kupiłam salfazin,l-karnitynę, promen i wit C 1000mg i brał po jednej codziennie a i jeszcze kwas foliowy bral 2xdziennie tak kazał androlog :)
Jugosława a nie brałas dupka ? czy zaczniesz brac od nowego cyklu? moze jeszcze nic straconego ;-)
Anula no nie dziwie się wcale że chcesz zrrezygnować z takiej pracy...szkoda zdrowia, jak mozesz sobie pozwolić to warto rozważyć wypowiedzenie ;-)
Lux no pogoda sliczna!! prawdziwa wiosna :-D

A ja idę w czw na usg połówkowe mam straszne schizy...boje się...trzymajcie kciuki w czw o 15 za Nas ;-)
 
reklama
Do góry