reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair u nas z dnia na dzień, Kubuś rośnie jak na drożdzach juz 7200 waży , wiec kawał chłopa.

strasznie mocno trzymałam kciuki za ciebie :*
 
Ostatnia edycja:
Julia wiesz ,że ja jestem przebadana na wszystkie strony a mój m nie robił jeszcze badan.... Tyle że ja dwa razy byłam w ciąży , ale teraz jak się nie uda to m leci sie przebadać.......kciuki zawsze się prydadzą ;p

Blair ja jestem właśnie tydzień po owulacjii i na siłe się doszukuje jakiegoś objawu ,a tu po prostu nic... jedyną podejrzaną sprawą , jest wysyp na buzi , ale biorę hormony więc ..... dalej nie mam objawów ,a chciałabym chociaż jeden malutki ;p który by mi dał taką nadzieje ..... buuuuu
 
hej Dziewczyny :)
wpadłam podzielić się nowościami wczoraj zaczęłam 6ty tydzień
Zobacz załącznik 667658

usg dopiero 16go, więc dopiero jak wtedy będzie ok to chyba zacznę się cieszyć, na razie się strasznie boję... choć lekarz twierdzi ze wszystko jest ok jak na razie :)

Blair gratulację :) :) Trzymam mocno kciuki oby wszystko było w porządku &&&&&
 
Hej ;)

Motylki śliczny Kubus :) to juz jest co nosić na rękach ;) dziękuje Kochana za tak miłe słowa :*

Smerfik ja jakoś tydzień po owu zaczęłam mieć lekkie mdłości i powiększone i bolące piersi i chciało mi sie spać popołudniami, ale myślałam ze to zwykle przemęczenie bo akurat zaczął sie sajgon w pracy i zimowa rutyna. Ale ze mieliśmy lecieć za granice to poczekałam do 10dpo i zrobiłam test i wyszły od razu kreski, jedna słabsza ale doskonale widoczna.
ImageUploadedByForum BabyBoom1422783862.600124.jpg
pózniej bety jak pisałam, a mdłości ustąpiły chwile jakos z terminem @ albo chwile po, nie miałam bólu brzucha ani nic. Bóle rozciągania macicy zaczęły sie kilka dni po terminie @ ale lekkie. Czasem zapominam ze w ciąży jestem ;p
Mam nadzieje u Ciebie brak objawów to objaw ciąży ;) Aha wysyp na buzi miałam właśnie z tydz po owu, nie miałam nigdy problemów z cera, a tu bach co chwile mi cos wyskakiwało ;) ale juz przeszło ;)

Asiula :* ja za Ciebie tez trzymam :* bo u Ciebie juz niedługo ;*

Karola dzięki :*

Tak wpadłam zamieszania troche Wam na wątku zrobiłam (sorki), ale przez miesiące wspólnego pisania sie zżyłam i musiałam sie podzielić dobra nowiną ;p
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422783862.600124.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422783862.600124.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Blair mdlosci i zawroty glowy mam non stop wiec na to nie zwracam w ogole uwagi bo to jest od bromka.....o matko ale bym sie cieszyła jakbym taką kreseczke zobaczyła;D no nic pozostało cierpliwie czekać....
 
Do góry