reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Boze co sie dzieje na tym swiecie :-( teraz to ja juz wgl sie boje.... szpital nie odbiera lekarze narazie nie odpisuja... boze zebym tylko sobie tym nie nagrabila u tego mlodego ...
 
Miss nie patrz na to czy wypada czy nie-dobijaj się ...

Lux współczuję kolezance,nie chce nawet myśleć ....

Jazza ja tam juz w cuda nie wierze .... tak by mnie to zadkoczylo ze szok ... no ale znając moje szczęście ....
 
Lux przykro mi z powodu kolezanki :-(, dopoki sama ciazy nie stracilam to nie wiedzialam, ze to jest takie powszechne i ze tak potrafi bolec...

Missiiss kochana nie rozmyslaj..bo dobrze zrobilas.. oby szybko odpisali

Anula cuda sie zdarzaja kochana, czasem lepiej sie pozytywnie zaskoczyc i tego Ci zycze :tak:
 
Miss kochana nie mysl o zadnych poronieniach...Dzwon w koncu ktos odbierze :tak: na pewno wszystko bedzie dobrze
 
Oj i po nadziei

Polozylam sie przed 15-sta bo u nas jakis orkan przechodzil i prad zabralo. Wstalam a tam najzwyklejsza @. Leje sie jak z wiadra. Skrzpow nie ma ale wyglada jak moja nie jedna nielubiana kolezanka od lat na samym poczatku.
Tylko ze bardziej boli niz zwykle.

Dobra, to teraz zaczynam brac castagnus. Jutro wykupie clo i mam brac od 3dc.
 
Hej :)


Lux, kurczę, to szkoda tej fuchy... Może znajdzie coś innego?


Jazza, no ja też bym w lutym chciała zacząć ;) Poczekamy, zobaczymy...


Lux, straszne... Bardzo mi przykro z powodu tej koleżanki :(


Miss, biedactwo, znowu pod górkę... ech. Moim zdaniem nie masz co się zastanawiać, tylko dzwoń do tego gina młodego. Szkoda, że Twój taki niefajny się okazał :/
 
reklama
Jolasia mialam bete 4,7 ciazy nie bylo. Mozliwe ze doszlo do zaplodnienia ale nie do zagniezdzeniA
Miss czekam na wiesci

Anula srednio szyjka co raz krotsza;( ale zobaczymy co dalej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry