reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kasik, hcg wykrywane jest dopiero po zagniezdzeniu. Taki wynik pow 1 swiadczyl o zagniezdzeni ok 48 godzin wstecz. Mniej wiecej tez dr tak mnie wytlumaczyl, ze to bardzo swieza ciaza a plamienia mogly byc bo jajeczek bylo wiecej ze wzgledu na stymulacje.

Ja mowie trudno. wiem teraz ze moge byc w ciazy tylko teraz to kwestia czasu.
 
Jolasiu podobno po zapldnieniu jest sytwarzana mala ilosc hormonu i takie bardzo niskie wartosci moga swiadczyc wlasnie o zaplodnieniu, wiem bo tez mocno to studiowalam i sie dowiadywalM bo miala kilka razy takie historie
 
Co do krwawienia jest ok. Ustalo. Teraz tylko ciut rozowiutkiego jest przy podcieraniu. Ale jak chodze to mnie cos uwiera. Nic wstane jutro i mam nadzieje ze nie bedzie sru jak kiedys cczysta zywa krwia... oczywiscie nikt nie odpisal... chyba nie mam juz zadnego lekarza :-( do dooopy mi z tym... czy az tak bylam niegrzeczna? A ktos tu mowil ze to ja sie obrazilam. Teraz juz wiem ze nic na sile upewnilam sie. I znow szukaj gina :-( normalnego nie pierdołe... mam nadzieje ze ten mlody nie ma za zle tego ze probowalam sie z nim skontaktowac ... bo to juz calkiem bby bylo do bani.
Nikt sie nie odezwal...

Sprobuje zasnac dobranoc
 
Jolasia przykro mi, ale bede trzymac kciuki za nastepny cykl z calych sil

Missiiss kochana dobrze zrobilas, ze napisalas, masz do tego prawo i nie martw sie. Sprobuj usnac a jutro bedzie lepiej, zobaczysz :*
 
Anula i jak @ niezawitala?

Ja juz w domku;-) jutro do pracy i jeden dzien wolnego;-)

Jugoslawa a ty na kiedy masz termin @? Bedzie dobrze kochana!
Jak ja bym chciala zeby ktoras z Was sie pochwalila 2 kreseczkami;-)

Lux przykra sprawa z ta fucha...a moze gdzies indziej znajdzie?

Jazza no to mam nadzieje ze twoje postanowienie noworoczne szybko sie spelni;-)

Miss kochana o ja pierdziele ile sie u Ciebie dzieje:/ ciagle pod gorke:/

Lux o kurcze wspolczuje twojej kolezance...:-( to straszne:-(
Ktory to tydzien byl?

Jolasia powodzenia w kolejnym cyklu!!

Miss paskudna sytuacja:/ mam nadzieje ze w koncu ktorys z nich sie odezwie! A ty musisz wierzyc ze bedzie dobrze!!!!
 
lux: jak chłop obrotny to zaraz coś znajdzie, więc będzie dobrze :) Współczuję straty koleżance :( Że też takie przypadki muszą mieć miejsce :(

missiiss: o kurcze! No to nie jest sprawiedliwe, ciągle coś :( Lekarze też nie są poważni :/ Bardzo dobrze, że napisałaś. Miałaś do tego prawo. Nie rozumiem kurczę, lekarze narzekają, że mają za dużo ludzi na dyżurach szpitalnych...a jak mają nie mieć nie skoro nie ma z nimi kontaktu w kryzysowych sytuacjach? Paranoja :/ Mam nadzieję, że będzie dobrze! Spróbuj się jakoś uspokoić, albo złapać chociaż trochę snu, bo to też robi swoje. Trzymaj się. Tulam.

jazza: grunt to pozytywne myślenie :) &&&& za to, żeby się odezwali i żebyś wybrała to co chcesz :) A czasy faktycznie trudne do szukania pracy :(

jołasia: eh wredna @ :/ Widzę, że ostro zaatakowała z poczatkiem roku :( Kciuki za kolejny cykl.

noelka: &&&& za ciebie też :) Żebyś zaczęła w lutym :)

julia: termin mam na 20.01. Ja też pragnę usłyszeć, że którejś z nas się udało. Normalnie potrzebujemy tutaj dobrych informacji.

Ja byłam w kinie, żeby się zrelaksować trochę i zapomnieć na chwilę o codzienności. Udało się.
Zbieram się do spania.
Spokojnej nocy babeczki! :)
 
Jugoslawa na czym bylas?
Ja niewiem kiedy sie spodziewac @ :/

Jutro od rana musze cwiczyc! A ze slodkim ciezko mi zrezygnowac :/ porazka jakas:/
 
reklama
Hej
Oddzwonil mlody lekarz po 22. Bylo ok i mowil zeby podjechac bo ma dyzur tak zrozumialam ale powoedzialam ze mi przeszlo i mialam skoczyc tylko kolo siebie gdzie najblizej. Po rozmowie 15 min. Wstalam i po nogach pociekla mi krew :-( jade juz do wroclawia bo krwawie jak zarzynana swinia :-( przepraszam ze tylko o sobie ale potrzebne mi kciuki zeby to tylko ta pieprzona zylka byla...
 
Do góry