reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej, niedawno z miasta wróciliśmy. Niepotrzebnie się martwiłam ta wypłata, nie było tak źle :) Noelka jak tam Twoje gardło? Julia, no w końcu się jutro wyspie. Anula, ja i tak trzymam kciuki :*
 
reklama
jołasia: mnie kiedyś ginekolog tłumaczył właśnie, że zawsze trzeba się liczyć z jakimiś niespodziankami. Przy cyklach stymulowanych istnieje spora szansa, że pojawi się jakiś dodatkowy pęcherzyk/pęcherzyki którego nie było widać jak było usg kontrolne robione. Tak może być w twoim przypadku. Nie da się na szczęście wszystkiego kontrolować, ale przynajmniej mamy niespodzianki :) &&&&&& cały czas zaciśnięte, żeby się zagnieździł chrupeczek i kolejna beta była pięka :)

lux: pewnie kamień z serca wam spadł :) Super, należała się ta wypłata :) Fajnie, że zakupy masz już z głowy. Ja pewnie jutro rano będę się wybierać :)

Mnie dzisiaj zaczyna doskwierać podbrzusze. Nie wiem co tam się dzieje, ale czuję się trochę jak przed @. No w sumie to prawda, ale to jeszcze 10 dni zostało do terminu, za wcześnie na takie bóle :/ Dobrze, że tego gin mam we wtorek, bo się trochę martwię :(
 
Mój Tomek stracił fuche :/ ten koles, u którego dorabiał wyjeżdża na dłuższy czas do pracy. Noelka, mnie za to mocno głowa boli, mojego faceta też. Jugosława-no zakupy z głowy, a jakie kolejki w marketach.
 
Ja w chacie teraz za sprzataczke robie...

Jolasia kciuki za poniedzialkowa bete ....

Lux kurcze szkoda ... moze cos jeszcze znajdzie ....
 
Hej:-)


Noelka zobaczysz oddzwonia, ja bym chciala, aby z tych rozmow cos szybko wyszlo, bo mam postanowienie, ze do stycznia chce znaleźć, a najpóźniej od lutego zaczac już nowa prace:tak:


Anula ja tam mysle, ze może cos jest na rzeczy u Ciebie i zaciskam kciuki kochana;-)


Jugoslawa zdrowka kochana:-)


Joasia to po cichu zaciskam mega kciuki za rosnaca bete:tak:


Noelka zdrowka kochana:-)


Kornelia cudne wiesci, az się wzruszylam czytajac Twój opis;-)


Lux super, ze wypłata Cie zadowolila. Oj niewesoło z ta strata fuchy

Missiiss kochana jak nastroj dzis i sytuacja z m?

Jestem juz w domciu, pogoda paskudna, pada, wieje, zimno, ja juz nie chce tej zimy.
Rozmowa w porzadku, teraz trzeba czekac. Tylko chcialabym, aby juz bylo wiadomo i przede wszystkim chcialabym juz dostac informacje o przyjeciu do pracy, wtedy ciezar spadlby mi z serca. To latanie na te rozmowy meczy i przyznam, ze nie jest takie radosne, ale coz w takim kraju zyjemy, gdzie czlowiekowi wyksztalconemu nie jest latwo znalezc cos fajnego.. to jakas paranoja.
Ale co ja gadam?;-)przeciez obiecalam sobie, ze od lutego najpozniej pracuje i tak postanowilam, wiec musi tak byc hehe :-D
 
Kochane bb wcielo mi posta :-(
Wstalam i krew w kiblu zywa i galaretka mala czerwona. Teraz nie wiem czy szef mi zylke przecial czy cos sie dzieje bo nic mnie nie boli tylko czasem zakluje. Boze czemu tak wszystko pod gorke?:-( troche jestem przerazona... nie wiem czy wracac do wro na szpital juz teraz czy zobaczyc czy sie nie uspokoi ehh mowie wam wysiadam nerwowo poprostu... :-(
 
Miss kochana a nie mozesz zadzwonic do doktorka badz szpitala w ktorym bylas powiedziec co i jak? Niech powiedza co masz dalej robic.Czy tak mialo prawo sie zdarzyc po zabiegu czy raczej nie powinno.Zadzwon zapytaj bedziesz spokojniejsza
 
reklama
Pisalam do tego gbura peenie (mam nadzieje) odp przed 21 wsza po wizytach. A nie chce do tego mlodego dzwonic choc mam nr na pieczatce ale mi nie dawal wiec nie wypada raczej dzwonic... kurka nie wiem juz sama. Poprzedniej ciazy mialam taki epizod ze mnie zalalo krwia ale to szew mi zylke przecial i bylo ok. A to jak czlek nie widzi to stracha ma...
 
Do góry