reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dobra...
na obiad ziemniaki, kapusta kiszona zasmarzana z pieczarkami i omlrt z bialek, papryka i czerwona cebulka. Bialka zostaly od zoltek.
zdecydowalam sie na faworki.kurcak sie dusi, rosol gotuje.
obrobiona i pysznym obiadem najedzona. Tak mnie tza bylo kapusty kiszonej. Mniam.
teraz czax troszke odpoczac.
w miom ulibionym miesnym byla taka kolejka, ze by miec piersi z koko musialam kupic calego kurczaka a dostalam ostatniego ponad 2 kg.
 
reklama
Witajcie Babeczki

Ja dzis malo czasu.

Anula dziekuje ze pytasz ale na to pytanie odpowiem w poniedzialek bo mam przyjsc na rozmowe do szefa.

Tinus kochana wiem ze ciezko ale staraj sie kochana nie denerwowac.

Missiiss ciesze sie ze juz po.Teraz odpocznij i juz mozesz odetchnac z ulga i poczuc sie bezpieczniej :tak:

Lux mniammmm pierozki z checia bym zjadla i obojetne czy z kapustka czy z mieskiem i te i te przepyszne :tak:

Jazza super ze jakis odzew jest.To bardzo cieszy :tak: to w przyszla srode zaciskamy mocno kciuki :tak:
 
Jazza super ze się ktos odezwał...teraz musi byc tylko lepiej:-) Obecnie plamien brak-leże-jeśli się pojawią znowu pojade do szpitala..mam nadzieje ze bd spokojnie i ze w pon dostane się normalnie do ginekologa..;-)
Aschlee wiem ze muszę spokojnie teraz do wszystkiego podchodzic...ale gdy widzisz na papierze brązowy sluz...najgorsze mysli przychodzą...moja gin pociesza mnie ze wazne ze nie ma swiezej krwi..
Jołasie u mnie mąż zrobił spaghetti ;-)
 
miss - jak tam sie czujesz? Wymioty i bol glowy nie dokucza?
tinus - fajnie tak miec meza w kuchni. Moj by wode spalil.

Ale bajzlu narobilam przy tym gotowaniu. Godzine czasu sprzatalam. Naczynia umyc, powycierac, resztki od pieczarek, cebuli i papryki wyniesc, makaron do lodowki, z rosolu wyciagnac porcje, kurczaka nie rozdusic na amen...
na koniec umylam podloge choc ciezko bylo z pelnym zoladkiem. Ale najadlam sie kiszonej kapusty i to najbardziej z tego wszystkiego mnie zadowolilo.
zoltka z cukrem roztopionym maslem, smietanka, drozdzami juz czekaja na make i ciasto zarobienia. Beda faworyyy jak nic. Takiego smaka nan nie mam. Tylko mam jednego zdryza. Cukier puder na kamien sie zrobil i chyba sila meza do ucierania go na tarce bedzie trzeba zaciagnac.wiecie co, ale po tej laparo zrobily mi sie dwie rozne blizny. Ta kreska co byla w poprzek jest czetwono sina i wklesla a to wzdluz od pepka w dol jest czerwona i gruba. Jedno cialo brzuch, a dwa rorzne sposoby gojenia sie.
 
reklama
Dziekuje dziewczyny, ale sie ciesze, ze cos ruszylo :-D:-D:-D

Lux podeslij troche tych pierogow:-)

Tinus to trzymam kciuki, aby plamienia sie skonczyly kochana:tak:

Jolasia ja tez zawsze jak gotuje to totalnie i potem kuchnie ogarniam godzine, ale ja lubie gotowanie, odpreza mnie;-)
 
Do góry