reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej

Juz troche pospalam po zezarciu ciasta czekoladowego ;-)

Jazza
Super ze idziesz na rozmowe :-)&&& zaciskam. Zazwyczaj tak jest cisza i cisza i nagle ciagle telefony.:-)

Tinus
Ja mialam plamienia prawie caly 1 trymestr.ale tak jak mowisz najgorsze rzeczy do glowy przychodza. Bedzie dobrze :-)

Jolasia
Dzieki dobrze. Ja po narkozie to bym konia z kopytami zjadla:-) nigdy nie wymiotowalam i leb nie bolal nasxczescie. Ale bym zjadla tego twojego obiadku :-)
 
reklama
Usiadlam ....

Ale wy pyszności tworzycie .... my dzisiaj na obiad jedlismy chinczyka _;-) kupilam wracajac ....

Po powrocie mialam niezle sprzątanie po tym moim psie ....

Teraz kawa i herbata bo nie moglam się zdecydować i czekoladki ;-) ...
Krzyż i miednica mnie dzisiaj uwiera ... no jakby ciagnelo czy co ....

Miss odpoczywaj ....

Lux ja uwielbiam ze szpinakiem z biedry ...

Aschle podwyzka sie szykuje ;-)

Jazza haa zajefajnie .... pochwalisz się co za praca?
 
Miss, - fajnie, ze ok. Ja pierwszy raz po narkozie czulam sie wysmienicie. Teraz przechodailam koszmary. Na poczatku nic a pozniej jak sie zaczely wymioty to nie bylo konca. Rozkrecalo sie pomalu a pozniej fontanna za fontanna.
Gdybym mieszkala blizej to obiad dotarl by do Ciebie do szpitala bo lubie ostatnio gotowac i z niczego potrafie stworzyc cudo.

Lux, jazz, - podobno jak balagan po gotowaniu to ok, dobry kucharz lubi gotwac ale ze sprzataniem gorzej. Przy wysmienitym gotowaniu urzywa sie wielu naczyn.

Paluszki z ciasta faworkowego obsypywane maka gryczana usmazone. Wysmienite ciasto maloslodkie smazone. Do srodka dodalam lnu wiec to wyrob taki troszke zdrowotny. Ma wyjatkowy smak. Ciasto krakalam w cienkie dlugie paski i wyszly takie paluszki.
 
Anula super by bylo ale po tak krotkim czasie troche watpie.Nie mam bladego pojecia o co chodzi ale podswiadomie czuje lekkiego cykora...nie wiem czemu.

Jakis kiepski dzien dzis mam.Najchetniej bym sie zakopala po kolderka i nigdzie nie wychodzila
 
Ja z biedy najbardziej lubię te z mięsem i z kapusta i grzybami. Te ze szpinakiem raz miałam, ale też mi smakowały :) kurczę, jakieś skurcze pochwy mam. Nie wiem od czego to :/
 
reklama
Anula ja mam dopiero 11 dc, w ogole ten cykl mam rozwalony. Zaraz po skończeniu @ zaczęły boleć mnie piersi. Nie wiem o co kaman. Aschlee witaj w klubie.
 
Do góry