reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Noelka wlasnie o to chodzi, ze trafilam na sezon ogorkowy swiateczno noworoczno i trzej krolowie, wiec mam nadzieje, ze ruszy wszystko po 6 stycznia. Wysylam codziennie, sa fajne oferty, ale wiadomo, ze szansesie ma 50 na 50.. znalazlam niektore naprawde super jak w ministerstwach, w przyszlym tygodniu bede tam zawozic papiery i zobaczymy.. tam ciezko sie dostac, ale jak nie sprobuje to nie bede miec zadnych szans, wiec zaryzykuje. No licze ze po 6 stycznia sie rozrusza, bo zwariuje chyba;-)
 
Jazza kciuki za pracę, nowy rok ...wiec oby szybko się znalazlo ....
A ja ci powiem ze juz mam swojej pracy dość ...

Jolasia czekam z niecierpliwością ;-)
 
Ostatnia edycja:
No i zamiast pierogow z kapusta i grzybami będą z mięsem mielonym. Okazało się, że słoiki z kapusta się jakimś cudem na zagotowały. I kapusta jest do wyrzucenia.
 
Noelka i za Ciebie kciuki, aby szybko sie rozruszalo :tak:

Anula kochana ja mialam dosc swojej pracy, byly rzeczy, ktore w niej lubilam, ale szefowa byla osoba, ktora kompletnie nie znala sie na zarzadzaniu i patrzyla na rzeczy, ktore z profesjonalizmem i nie mialy nic wspolnego, nie umiala docenic dobrych pracownikow, chociaz tamta firma pada, ale nie dziwota jak prezesem jest ktos kto nie wie co robi. Praca tam na poczatku dawala mi satysfakcje, ale pozniej szefowa chciala zawladnac rowniez i moim zyciem prywatnym.. a poza tym chciala jak najmniej mi zaplacic i przy tym dokladac obowiazkow.. juz nie mowie, ze kilak raxy mnie chciala oszukac.. stracilam do niej zaufanie calkowicie... stracila bardzo dobrego pracowniika i wszyscy, ktorzy sa dobrze sami stamtd odchodza... i niech sobie radzi sama... ja probowalam ten jej burdel jakos ogarnac, ale nie umiala tego docenic...
 
hej :)
Miss dobrze ze juz po...mam nadzieje ze teraz bd aby z górki ;-)
Jazza powodzenia w szukaniu nowej pracy !
Jołasia kciuki za testa..musi byc dobrze;-)

Aaa u mnie oczywiscie bez problemów się nie obejdzie...ehh...mąż miał cięzki wt...popsul mu się tir w trasie bozz mysłałam ze nie wroci na sylwka...wrócil w srodę południu zmęczony...mnie mdłosci złapaly i zostalismy w domu..jeszcze na dokładke dostalismy w sylwka wiadomosc ze zmarła babcia męża...:-(
Dzisiaj pogrzeb...a ja dostalam znowu plamien...splakałam się i leze..dzwonilam do ginki dzisiaj juz jej nie ma....a w pon powinna byc ale nie wiadomo na 100% bo nie podpisala przychodnia kontraktu...jejus...:-(
 
Tinus kochana tylko spokojnie pamietaj, nie stresuj fasolki i lez i odpoczywaj. To masakra z tymi lekarzami i szpitalami... mysla tlyko o pieniadzach zamiast o pacjentach.. to smutne az do bolu.. moze gdzies w okolicy jest inna przychodnia lub szpital? kochana jak sie martwusz to pojedz na ip i dla swojego i fasolki spokoju sprawdz co i jak.
 
Tinus, przykro mi z powodu śmierci babci męża :/ a Ty się nie denerwuj, bo to na Maleństwo przechodzi. A odnośnie tych przychodni to wczoraj dużo mówili w tv, że wiele z nich nie podpisało umów. Masakra jakaś. W dupie mają pacjentów.
 
reklama
:-) no kochane w przyszla srode bede miala rozmowe o prace, ale sie ciesze, narzekalam ze nic i nic, a tu telefon:-) nie robie sobie nog wie jakich nadziei, ale pozytywnie mysle i ciesze sie, ze jakis odzew jest:tak:
 
Do góry