reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej dziewczyny,

missiiss: &&&& zaciśnięte za posiew i zabieg, żeby wszystko było dobrze. Fajnie, że masz się do kogo odezwać na sali, bo to jednak czas inaczej płynie. Co do jedzenia w szpitalach to ja jeszcze nie spotkałam, żeby gdzieś było dobre i znośne dla ciała i oczu :D Widać, że lekarz się stara, to dobry znak.

noelka: mam nadzieję, że na wielkanoc się zmobilizuję z kartkami :D Hyhy chociaż ja osobiście wolę boże narodzenie :)

julia: jak tam choinka? Udało się wybrać ładną, zieloną i pachnącą? :D Cieszę się, że z babcią lepiej :) Udanego dnia, żeby wszystko udało ci się załatwić :) Pewnie szybko zleci, bo to tak jest jak się ma dużo na głowie.

moniusia: jak sie czujesz kochana? Przeszły ci sensacje?

lux: ooo teściowa niezła :) Miło takie rzeczy usłyszeć :) Mam nadzieję, że jej tak na dłużej zostanie :) Trzymam kciuki za fasolkę :)

tinuś: trzymaj się dzielnie kochana i odpoczywaj sobie. Fajnie, że gin się troszczy i zadba o ciebie i fasolkę :) Kciuki zaciśnięte :)

jazza: może w sumie to jest metoda, żeby odpocząć dopier w wigilie wieczorem :D Człowiek wtedy jakoś docenia bardziej święta i spokój jaki z nich płynie :D Udanego dnia :)

U mnie też ostatnio czas mocno przyspieszył i nie mam w co rąk włożyć.
Mam dzisiaj 24dc i już czuję pobolewanie podbrzusza i zbliżającą się @.
Dziewczyny czy po duphastonie zdarzały się wam plamienia?
Wczoraj miałam śluz z krwią, a dzisiaj lekko plamię...W poprzednim cyklu nie miałam plamień. Może to dlatego, że ten bezowulacyjny? Nie wiem.

Nie mam jakoś weny na nic. Zmęczona jestem i nic mi się nie chce. Gdybym miała wybór i mogła to leżałabym pod kocem przez cały dzień. Może to pms, albo ta szaruga za oknem tak na mnie działa.

Udanego dnia.
 
Tinuś, 3mamy!!! :*

Jugosława, taaak, zwracałam tylko wczoraj rano, ale to przez to , że wypiłam na pusty żołądek owocową, wręcz sztuczną herbatę liptona i pewnie dlatego :) później do wieczora było mi słabo, Ehh, obserwuj się kochana z tym plamieniem, ja nigdy nie miałam żadnego plamienia, więc nie znam reguły dlaczego tak się dzieje, tym bardziej, po duphastonie . Apropo zmęczenia ja mam tak samo jak Ty tak gdzieś od 2 dni! Nie mam na nic sił, nie wiem też czy to pogoda czy jakiś wirus ;/ rano wyłączam budzik nie wiem kiedy, śpię dalej, chociaż kładę się w miarę wcześnie, mężu też coś narzeka, że jest bez sił ;p stare dziadki z nas - 23 lata :p

Lux, jesteś mistrzynią zorganizowania!
 
lux: to wpadaj :D Wstawiam wodę na herbatę :D Może nawet jakiegoś placka upiekę :D

moniusia: hihi stare dziadki 23 lata - nie mogę przestać się śmiać :D:D:D Nie wiedziałam, że herbata lipton może tak działać. No ale w sumie każdy ma inaczej, zwłaszcza jeśli o żołądek chodzi.

Ponoć zimy ma jeszcze długo nie być. Tak przynajmniej trąbili w radio i na to na kilku stacjach. W sumie dobrze, ale będzie kiepsko jak sypnie śniegiem i zatnie mrozem w maju :D Na razie temperaturowo dobrze, ale mogłoby być słonecznie :D Czy ja tak dużo od pogody wymagam? :D
 
Moniusia czy mistrzynią to nie wiem heh. Ale muszę mieć wszystko na swoim miejscu :) no i jestem Zosia samosia. Jugosława-dawaj ten koc i robimy placek :D zapraszamy wszystkie panie na placek Jugosławy :D u mnie pogoda jest piękna :) rano było zimno.
 
Ostatnia edycja:
Jugosława, dziwię się, że moja mama ma więcej sił od nas, nie wspominając już o babciach ;p też się zdziwiłam, że aż tak mnie męczyło, nie miałam czym zwracać, a zwracałam ;/ ale to fakt, mam delikatny żołądek ;p ojjj jak mi sypnie śniegiem w maju to będę bardzo zła :p w kwietniu mam zamiar na działce naszej obsadzić sad :) oby mrozu nie było ;). Wcale dużo nie wymagasz od pogody, mi też póki co wpadające słońce by wystarczyło :D

Lux, w sumie ja też lubię mieć wszystko na swoim miejscu i jak poproszę M. o pomoc, żeby mi choćby coś poodkurzał to naprawde wolę zrobić to sama niż później poprawiać :p


Hehe pewnie na ten placek mam bardzo daleko :D wystaczą mi ciasteczka owsiane, które zakupiłam na samotny dzień w pracy - dziś sama jestem na posterunku ;p i mega się nudzę, mam co robić, ale nie chce mi się, gapię się w komputer i czytam jakieś głupoty o ciąży oczywiście ;p
 
Hej

Julcia
To teraz zeby szybko @ przyszla. Spokojnego dnia.

Aschlee
Nie ma tak dobrze niestety. Ale przezyje.:-)

Tinus
&&& bedzie dobrze :-)

Jugoslawa
Moj sie stara ale nie wi co z tego wyjdzie. I jutro wszystkie fsjne dziolszki z sali mi wylatuja... juz jalas gderliwa starsza pani czeka na lozko.

Dzisiaj na wizycie sie wpienilam... lekarz (nie moj bo go nie ma) powiedzial ze wyniki jutro sie dowiem na co mowie ze wiem ze sa dzis wiec prosze sprawdzic. To popatrzyl krzywo i pow. Ze pozniej mnie poinformuje bo oni na wizytach nawet historii choroby ze soba nie nosza o_O no i mowi do mnie pani niech sie nie nastaeia ze jutro bedzie zabieg bo mamy tylko dwie sale operacyjne bo jedna jest nieczynna a sa wazniejsze zabiegi. Zdebialam.... a w***** mam takiego ze szok. Ide zaraz do dyzurki pytac o wyniki a jak bedzie trzeba to i bede rzadac. Bo do tego mam prawo. A od 14 juz nikogo nie bedzie. Jeszcze ciekawe czy zaswiadczenie mi wypisza dzis ze przebywam w szpitalu bo do kadr dzwonilam i kazali przyniesc bo l4 sie skonczylo juz. Wykoncze sie tu nerwowo
 
Miss jej ci lekarze...te szpitale..coś okropnego zero empatii pomocy i to jest lekarz z powołania...nie denerwuj sie wiem ze ciężko ale może wszystko dobrze się rozwiąze trzymam kciuki za Cb;-)
Moniusia moze jakaś grypa żołądkowa Cię złapała , moja mama miała ost..znowu grasuje cholerstwo...:-(
Jugosławia ja jak brałam dupka to @ mi się zaczynało od plamien a na drugi dzień nie brałam juz tabletki i była normalna...
Ja juz w domu dzidzia rośnie nadrobiła 3 dni i ma 14,1mm serce bije, rusza się...ufff ale w jednym miejscu jest w macicy jakis plyn...tam macica się kurczy...mam leżec i odpoczywać przez 2 tyg i brac nospe nawet do 3 na dzien..ale dla dzidzi wszystko zrobię...ginka powiedziala ze mogło mi się to zrobic przez silne wymioty i skurcze brzucha....:szok: zdziwila mnie bo powiedziala ze nawet w Święta mam dzwonic gdyby cos się dzialo..;-)
Pozdrawiam :)
 
reklama
Mississ, jaaa masakra z tymi szpitalami :/ o wszystko trzeba się upominać i i tak gdzieś mają.. 3maj się :*

Tinuś, wow, a u Ciebie służba zdrowia się spisała, hehe :) no to dobrze, uważaj na siebie!


Jeszcze 3 godzinki i 20 minut do końca pracy, zasnę tu chyba .. ;)
 
Do góry