reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jestem padnięta :( w czasie gdy robiłam obiad okazało się, że muszę pilnie jechać z teściowa do miasta, potem w biegu po dzieciaki do szkoły i ogrom sprzątania miałam, gdy wróciłam. Marzę tylko o spaniu. A czekam na Tomka, bo zaraz wróci i muszę mu obiad podać.
 
reklama
Julia super ze Babcia lepiej sie czuje :tak:

Missiiss dobrze ze sie odezwal i wszystko wyjasnil :tak:

Tinus kciuki &&&&&&& ja chyba mimo wszystko zadzwonilabym zapytac lekarza
 
Missiiss trzymaj się kochana w tym szpitalu, a ze niesttey tam karmia gorzej jak na jakims obozie dietetycznym to niestety wiem, ale odbijesz sobie w swieta. Trzymam kciuki za dobre wyniki i za szybkie zalozenie szwu i powrot do domciu kochana;-)



Julia ciesze sie, ze z babcia lepiej, duzo zdrowka dla niej:tak:



Lux ja tez uwielbiam kucharzenie, teraz na swieta to się nagotuje i nastoje w kuchni, ale nie dosc, ze ja to uwielbiam to czekam na to bardzo:-)


Tinus nie denerwuj się kochana, pamiętaj, ze takie plamienia się zdarzaja w ciazy :*


Jestem padnieta, ten tydzień tak mi leci szybko, ze nie wiem w co rece wkładać i w pracy i w domu, dzis kolejne zakupy zrobiłam, w domu bylam o 20, poogarnialam szereg rzeczy i Was poczytałam. Jeszcze jutro i piątek i potem od soboty już porządku w domu na wysokich obrotach, odpoczne dopiero w wigilie wieczorem, hehe ale uwielbiam to.:-D

Pogoda taka malo grudniowa, wolalabym jakis mroz lub śnieg, ale ani widu ani słychu niestety.:rofl2:

Uciekam spac kochane

Dobranoc:-)
 
Witam

Jazza tak pogoda nie grudniowa ale ja sie ciesze bo do pracy mam daleko od autobusu i nie za dobrze wspominam takie mrozy;/
Zazdroszcze wekeendu wolnego;-) ja niestety od jutro do poniedzialku bede chodzic:/

Miss a w szpitalach to chyba nigdy niebylo dobrych obiadow:/
Ja od dzis dupka niebiore czekam.na @!

Aschlee mi tez jak chodze do pracy tygodnie leca przez palce...

Lux milej pracy!

A ja dzis dzien wolny i na sama mysl ze tyle mam zaplanowane to mi sie nic niechce:/
Od rana fryzjer, potem wyjazd do babci, zakupy w ikei , w markecie takie wieksze...i do 16 musze byc w domu bo bede sie zajmowac szwagra corka...ehhh
 
Dzien dobry.

U mnie tez dzisiaj nie za fajna pogoda.Ten deszcz wcale nie potrzebny jest :)

Missiiss a Ty sobie nie mozesz wybrac co chcesz na obiad z kilku dan?
 
Laski, czy Wy niekiedy macie tak, że na kilka dni przed @ WSZYSTKO Wam śmierdzi? No ja nie mogę nawet normalnie obiadu zrobić od kilku dni. Pamiętam, że w pierwszej ciąży bardzo szybko zaczęło mi śmierdziec mięso. A no i te moje piersi są tak ogromne, że aż mam obdarta skórę pod biustem od biustonosza :( robię sobie nadzieję heh :(
 
reklama
Witajcie kochane:-)

Lux milej pracy i zaciskam kciuki za twoja nadzieje:-)

Julia oj kochana udanego dnia i oby wszystkie plany zostaly zrealizowane;-)

Aschleedni uciekaja ostatno za szybko i sa stanowczo za krotkie;-)

Uciekam do pracy.

Milego dnia kochane:-)
 
Do góry