reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

No i mOjego lekarza jutro nie ma. Wiec jutro szwu nie bedzie... mielismy porozmawiac kazal Poczekac wiec usiadlam obok zeby miec go na oku i by on mnie mial. A on poszedl... czekalam jeszcze 15 minut az w koncu poszlam na sale. A on nie przyszedl... jutro szwu nie bedzie nwet jesli posiew bedzie ok :-( nie zdziwilabym sie jakby do nastePnego tygodnia czekali. Juz sie szykuje Ze spedze tu swieta... :-(
 
reklama
Dziewczyny pomocy jestem przerażona na papierze i bieliźnie zauwazylam troszke brązowego śluzu...wziełam dodatkową tabletke duphatsonu i leże...strasznie się boje...jutro zadzwonie rano do ginki...jeśli zacznie bardziej lecieć chyba pojadę na pogotowie...mąż naszczęście wraca na noc do domu...boje się ze mój cud mnie opuści...:no:
 
Missiiss, booojku, masakra jakaś :/ może akurat się uda.. :(
Tinuś, to leć na pogotowie, nie zastanawiaj się, wszystko bd dobrze ! :* Daj znać!
 
Ehh napisalam do niego pewnie zadzwoni po 20 tej. Przynajmniej mam nadzieje.

Tinus
Jak dalej bedzie tak idz na ip. Jak sie nie powtorzy zadzwon do gin jutro tak czy siak i zapytaj.i nie denerwuj sie tylko :*
 
Dzięki dziewczyny...narazie nic nie ma...papier czysty...ale zadzwonie jutro bo oszaleje...a wczoraj wieczorem jeszcze tak myślalam ze moja mama miała ze mną plamienia no i super wykrakałam sobie!!
Miss kciuki aby doktorek jednak dotrzymal slowa!!
 
Tinus
Bedzie dobrze tylko sie nie stresuj. Ja mialam w lazdej ciazy plamienia i wlasnie progesteron bralam i jest ok. :-) uszka do gory ale jak brzuszysko zaboli to szoruj na ip!

Napisalam do ginka smsa i oddzwonil ze jutro go nie bedzie wiec dobrze uslyszalam zza drzwi ale jutro bedzie mnie informowal o wyniku i bedzie dzialal i robil wszystko by mi zabieg zrobic w piatek.:-) normalnie sie postaral chlop w slowach przynajmniej. Oby i w czynach mu wyszlo. Too mowie ze bede na czczo od piatku bo najpierw karmia a pozniej wizyta on przyznal mi racje i ze bedziemy dzialac. Oby juz bylo bez zgrzytow moedzy nami. Uff prosze mocno o kciuki by posiew wyszedl dobrze i by ten szew zalozyli w piatek. Bardzo mi sa potrzebne...
 
Miss posiew wyjdzie ok!! zobaczysz w pt bd po zabiegu :) brzuch nie boli...teraz jakoś wypadłaby mi kolejna @ więc moze dlatego cos się dzieje...wiem każda ciąża jest inna ale ja nadal nie moge uwierzyć , że spotkał mnie ten cud i tak przeżywam.. w sumie każda kobieta która pragnie dziecka przeżywa takie rzeczzy...dobra juz się uspokoje...;-)
 
Lux, co za zmiana u teściowej! Oby tak jej zostalo :)


Julia, jak Twoja babcia?


Missiiss, to dobrze, że gin oddzwonił i będzie próbował wszystko załatwić.


Tinuś, tylko się nie denerwuj, odpocznij sobie, będzie dobrze :)
 
reklama
Babcia ma się dziś lepiej, gorączka ustąpiła...

Miss ciesze się ze lekarz dotrzymuje słowa! Za posiew &&&&&

Tinus jak są brązowe plamienia to nic złego raczej nie oznacza;-) ja z córką płaciłem, i brałam leki i przeszlo;-)
Jeśli się martwisz zadzwoń do gin na pewno coś doradzi:-)
 
Do góry