reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee moja babcia ma poważnie uszkodzone serce...jest po 5 lub 6 zawał ach...serce ma jak sito...lekarz nasz uprzedził ze babcia jest jak bomba zegarów...ostatnio juz jest coraz słabsza...bardzo często trafia do szpitala...Ma ponad 80 lat...nie raz już jej stan był tragiczny po zawale ale nie dala się!!!!! Więc mam nadzieję że zostanie jeszcze z nami...

Aschlee ja juz tez spać nie mogę a o 4 wstaje do pracy....
Kolejna nocka z glowy:/ wczoraj teściowa teraz babcia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julia musisz wierzyc w to ze babcia jeszcze z Wami zostanie...5 zawalow to na prawde duzo wiec serduszko na pewno jest slabe ale tak jak mowisz babcia to silna kobietka wiec tym bardziej trzymam za nia &&&&&
 
Hej

Julcia
Kochana jak tam babuszka? Mam nadzieje ze mimo tevo co juz przezyla wszystko bedzie dobrze... chyba wspominalas cos ostatnio ze tty czy babcia czula ze cos jest nie tak :-\ Trzymam jednak kciuki zeby babcia cieszyla sie z wami tymi i kolejnymi swietami! Zdrowka dla babci !

Ogarnelam sie bo zeby przyczepic moje wlosy to nie tak latwo tymbardziej ze nie wzielam sobie lusterka :-\ wiec zaszycie w kabinie prysznicowej odpada. Ehh mam nadzieje ze wczorajsze posiewy beda ok... juz sie denerwuje.

Milego dnia kochane
 
Witajcie,

julia: mam nadzieję, że będziesz miała dobre wieści co do zdrowia babci. Powiem ci, że ludzie tzw. starej daty to bardzo silne jednostki. Moja babcia zmarła mając ponad 90 lat i też potrafiła nam strachu napędzić. Ponoć ludzie w pewnym wieku sami już sobie wybierają czas w którym chcą odejść, a nam pozostaje to zaakceptować...Trzymam mocno kciuki, żeby babcia wyszła z tego i święta spędziła z rodziną.

missiiss: plusem pobytu w szpitalu jest to, że szybko wyniki badań przychodzą. Cytologie, posiewy są zaraz do wglądu :) Wierzę, że posiew będzie w porządku i szew założą planowo. Poznałaś już jakieś koleżanki? W szpitalach to zawsze się kogoś pozna. Trzymaj się tam dzielnie.

aschlee: termos dobry pomysł, bo zapewnisz sobie stałą dawkę melisy/mięty i rozluźnienie na cały dzień :D Ja kiedyś nosiłam herbatę w termosie, różne smaki i zawsze jak odkręcałam to ludzie się na mnie gapili bo ładnie pachniało owocami :D

jazza: u ciebie to kochana dziwne by było gdybyś nie miała zalatanego dnia :D Jak masz to wszystko dobrze :D Trzymaj się tam na froncie @,żeby dolegliwości sobie poszły jak najszybciej. Mnie też smutno, że rok kończę tak jak kończę, a nie z II :( No ale pozostaje mi tylko wierzyć, że kolejny będzie lepszy pod tym i innymi względami. Przecież w końcu musi się udać, przecież marzenia w końcu się spełniają...Dobrze właśnie jak się ma dużo zajęć, kiedy człowiek dołek złapie, bo wtedy nie myśli o tym i jakoś funkcjonuje. Trochę kiepsko wyszło z koleżanką, ale może przyjdzie ktoś nowy z kim też się zaprzyjaźnisz :) Piesio się pewnie ucieszy z leżanki :D Udanego dnia :)

U mnie dzisiaj czas na wysłanie kartek świątecznych. W końcu wyszło tak jak przypuszczałam, że wyjdzie - kupiłam gotowe, bo nie zdążyłam zrobić swoich. No cóż bywa i tak :|
Muszę jeszcze kupić trochę łakoci i paczki wysłać. Na samą myśl o chodzeniu po zatłoczonym sklepie robi mi się źle. Pojadę zaraz na początku, żeby się wyrobić przed tłokiem. Ostatnio jak byłam to na parkingu nie było miejsca :|

Udanego dnia! :)
 
Witajcie kochane:-)



Missiiss dziekuje kochana:* super, ze lekarz przelamuje lody, bedzie dobrze zobaczysz. A kiecki jeszcze nie kupilam, ale kupie w tym tygodniu, ja lubie takie niegrzeczne fasony haha:-D



Julia ooo matko kochana, oby babcia wyszla z tego

Jugoslawa udanych zakupow kochana i oby tlokow nie bylo. Pieknego dnia:-)

Kaaawwyyy, juz po dwoch jestem, ta pogoda tak na mnie dziala chyba;-). Oby do piatku ;-)

Pieknego dnia kochane:-)
 
Julcia
Ja mialam biala typowa progesteronowa jak po lutce:-) :*

Jugoslawa
Mam super babki na sali od razu rozmawiamy :-) zamiast na patologii ciazy leze na septyku bo miejsca nie bylo. I mam pania kolo 60-70 tki, pania pod 40 stke z zakazeniem po cc i dziewczyne ktora urodzila martwe dzieciatko w 37 tc... tak jak zaczelam mowic o swoim przezyciu z pierwszsj ciazy to sie otworzyla do mnie. Pogadalysmy popytala co i jak z pogrzebem i papierami powiedzialam jej o macierzynskim zeby poczytala bo chyba polowka jej sie nalezy. Bidulka... jej jak ja dawno kartek nie wysylalam. :-)

Jazza
Z pewnoscia bedziesz super wygladac pochwal sie koniecznie ;-)
Mi sie tez chce kaaaawy. Po obchodzie se zapodam:-)
 
Witajcie dziewczyny. Ostatnio tak jestem wykończona psychicznie, że padam o 20... ciągle jezdzenie do weterynarza.. w dodatku dziś taka beznadziejna pogoda, głowa mnie boli i mam dość. Na pocieszenie idę dziś do kosmetyczki na paznokcie ;-)
 
reklama
Miss koleżance należy się 2 miesiące macierzyńskiego


Babcia majaczyla i wydawaniala do wszystkich a jest w domu...

Julka ja wczoraj byłam na paznokciach i mam czerwone.

Jugoslawa ja kartek nie wysyłam, wiec podziwiam ze sama chciałaś zrobić;-)

Po pracy jedziemy o choinke;-) a jutro będę ubierac;-)

I pojadę do babci z córką
 
Do góry