reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia no powaznie :-) fajnie blizniaki jednojajowe wygladaja mam ladne foto w 8 tc :-)
Wszystko mozliwe na tym swiecie:-)

No i mialam sie nie bzykac.... buhaha ale bylo delikatnie jak jeze :-D:p

Akatsuki
Kiedy testujesz? &&& trzymamy :-)
 
reklama
Julia fajnie by było jakbyś miała bliźniaki :-D:-D:-D &&&&&&&&&& za udany cykl

Mi możesz wpisać że to 3ci cykl starań, chociaż już wcześniej zaczęliśmy się nie zabezpieczać, ale nie nazywaliśmy to staraniami, dopiero od ślubu prawdziwe były :p

Missiiss oszczędzaj sie tam!! Celibat musi być na troszkę, żeby się dzidzia nie zbuntowała :p :p
 
jula: super, że już w poniedziałek. Ja muszę czekać do kolejnego cyklu :( No no jak się okaże, że bliźniaki :D Ja bym chciała mieć dwójkę za jednym podejściem :D

ania: extra wynik :) Drugi cykl rewelacja :)

missiiss: no ładnie ładnie :D
 
Witam z rana

Niestety ja dzis mam podly nastroj!!!
Czuje ze pecherzyk niepeknie i moze w torbiel sie zamieni...:/

Miss czytalam ze CLo uposledza endometrium...no i w sumie teraz mialam tylko 6mm:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien Dobry Dziewczyny

Julia pozytywne myslenie to podstawa ;-) wszystko bedzie ok napewno peknie
A jak tam wczorajszy wieczor sie udal?
 
Do góry