reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziś testowałąm, ale nic nie wyszło, bo to dopiero 9dpo i nie był to mój poranny mocz bo wstawałam nad ranem :p muszę poczekać, może jutro z samego rana jeszcze zrobię, a jak nic nie wyjdzie to poczekam do piątku :p
 
reklama
Jula współczuję ... jak zab boli to juz jest najgorzej! Niech szybko przejdzie. ..

Kornelia faktycznie szybko zrobilas ... kciuki za dwie tłuste krechy za dni kilka! ...

Zouza no wyniczek ładny ;-)

Za wszystkie testujace trzymam kciuki ... no i nie ukrywam ze za każdym Razem kiedy tu wchodze to z nadzieją ze ktoras z was wklei piekna focie testa ...

Miss odpocYwasz ?
 
Anula88 dzieki;-) czuje sie juz o niebo lepiej;-)
Tylko mam nadzieje ze jutro tej tasiemki co niechcacy wyciaglam z dziasla niebedzie wkladac z powrotem bo to juz porazka:-( ogromny bol...
A ty jak tam dzialalas z mezem?;-)

Blair i jak @ przyszla?
 
reklama
Jula no oby bo brzmi przerazajaco!bidulko ...
A my hmm przez ostatnie miesiące staran teraz jakoś tak lipa ... bez powera ... mam wrażenie ze w tym cyklu zyjemy obok siebie ... albo to moje urojenia ... dalam na luz ... i tak o ...wiec pewnie nic z tego nie będzie .... a jak u was power jest ?
 
Do góry