reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

hej :)
melduję że dwa testy negatywne, więc nie m sensu jechać nawet na bete, wzięłam jeszcze dziś lutkę, ale niepotrzebnie, brzuch trochę boli jakby @ się chciała przecisnąć...
 
reklama
DZis z Rana :-D
 

Załączniki

  • 1414477714673.jpg
    1414477714673.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 74
Aniu serdecznie Gratuluję ;-) ...

Blair rozmawialas z m?

Kornelia u mnie tez zimno.szyby w samochodzie musialam skrobac ...

Zouza jak się czujesz? Mnie glowa nawala ....
 
Witajcie kochane :-)


Blair zaciskam za Ciebie kciuki kochana caly czas, bo jestem zdania, ze nadzieja umiera ostatnia

Missiiss masakra jakas z tymi aptekarkami kochana, ja bym im tam taka awanture zrobila, pod wplywem burzy hormonow pobila aptekarke i sama sobie wziela co trzeba hahaha zartuje, ale awanture bym zrobila :-D. A ten lekarz... kochana dobrze, ze nadrabia uroda :-D


Jugoslawa witaj i powodzenia :-)



Blair przytulam kochana, przykro mi :-(


Ania gratulacje :-)


Zouza zdrowiej, kuruj sie i pamietaj, ze na kazde przeziebienie i chorobe najlepszy jest s.... :-D hahaha ja tez przeziebiona i moj M rozpoczal kuracje :-D:-D


U mnie tez zimno, mrozno, wszystko jak wychodzilam bylo biale bleee nie lubie...
U mnie w pracy we czwartek mamy halloween.. nie mam pomyslu na przebranie, a tak jak mi propnuja sie nie przebiore, ubiore sie po prostu na czarno, zrobie ciemny makijaz i bede wampem.. moje druga natura :-D
A piatek w mojej pracy juz wolny :-D

Milego dnia :-)
 
reklama
Dojechałam do pracy, no i pierwsze skrobanie samochodu było ;p

Dzieki za ciepłe słowa, wiecie moze to i dobrze wole zeby były negatywne niż znowu jakies cienie, domysły, bieganie na badania... Mysle ze trafiła sie felerny partia testów poprostu... Odstawiam dzis luteine i czekam na @ ;) bo moj brzuch sie tego domaga, postaram sie w listopadzie zgłosić do mojego gina, zobaczymy co powie. A tak to odpuszczę sobie temat na po ślubie, zajmę sie teraz zrzucaniem wagi do sukienki, organizacja slubu i nadrobię w pracy badania. A po ślubie akurat juz powinnam miec w pracy luz, bo zostanie mi czas na pisanie pracy. Moze tak miało byc...

Bede czasem zaglądać do Was bo mocno Wam kibicuje i trzymam kciuki ;)

Aniu powiedziałaś juz przyszłemu Tatusiowi? ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry