reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Nie rozumiem, w wc miałam lekko zabarwiony sluz na brązowo dosłownie dwie nitki, ale przy aplikacji lutki nic takiego nie zauważyłam...

Cos mi nie wysyła powiadomień

Ania fajnie ze zakupy udane, tez bym sie za jakimś wózeczkiem chetnie obejrzała ;)

Julka współczuje pobudki :(


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu fajnie ze zakupy sie udaly;-)
Pewnie ciezko odmowic jak cie namawia hehe;-)

Blair hmmm takie nitki brazowe moga swiadczyc o ciazy;-) jesli niema tych uplawow duzo to raczej sie nic niedzieje;-) lutke masz, wiec wsomagacz ewentyalnej ciazy jest...
Ale faktycznie jak bardzo cie to martwi to podjedz na IP
 
Zouza na IP nie ma co jechac bez potwierdzonej ciazy i z przyjmowana lutka nie zrobią nic wiecej, wiem bo byłam w lipcu...

Julka serio? Brązowe nitki moga świadczyć o ciazy? Ja myslalam ze ciaza to bez tych wszystkich plamien, brudzen itd
W każdym razie zbadałam sluz na szyjce, staram sie tego nie robić juz od kilku dni, ale nie mogłam nie sprawdzić w tej sytuacji i czyściutko, nawet kropelki zabrudzenia.
A przypomniałam sobie ze dr mówiła ze acard moze powodować lekkie plamienia/ krwawienia, ktore czasem mogą nastraszyć pacjentkę, a ktore nie sa groźne


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair ja zanim dowiedzialam sie o ciazy z corka , mialam spore uplawy brazowe, i tak jak mowisz nic oprocz lutki lub duphastonu bys nie dostala...jesli to niteczki niejechalabym osobiscie niejchalab na IP
 
Mnie zaczeły sie brudzenia w terminie @ i lekarka mi kazała zwiekszyc dawke luteiny na 2x200 i po 4 dniach przeszły. Oczywiscie u ciebie to moze nic nie oznaczac ale obserwuj siebie. Ja tez biore acard.
 
Dzieki Dziewczyny za wszystkie rady i dobre słowa ;*
Jutro termin @ wiec najgorszy dzien... Te dwie nitki były na papierze, bo tak wew to czysto, wiec powinno byc ok, jutro z samego rana jade do szpitala i tak po wyniki i na konsultacje.
Mi o acardzie mówiła tylko ze występują plamienia i krwawienia, ale nie mówiła kiedy.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry