reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair kciuki żeby to były plamienia spowodowane prawidłowym zagniezdzeniem Mmalenstwa :* oszczędzaj się jak mmozesz i nie denerwuj :* jestesmy z Tobą :)

Miss jak się czujesz ??

Aniu testuj jutro dla własnego spokoju :) ale jeśli nic nie wyjdzie to się nie stresuj bo może jeszcze nie wyjść i powtorzysz w piątek :)) kciuki zaciskamm !!!
 
Witajcie kochane :-)

Watpliwosci kochana jak przeczytlam Twój wpis o telefonie i golych selfie to herbata która pilam poszla mi nosem i oplulam monitor, bo tak się zaczelam smiac hahahaha kurde dobre :-D


Missiiss kochana moja ciesz się, ze chrupeczka cala i zdrowa, krwiaczki się wchłoną, Ty lez wypoczywaj i mysl o chrupeczce i o tym, ze w maju zobaczysz to cudeńko i to najważniejsze, trzymam za Was zawsze najogromniejsze kciuki :*


Mychunia kochana niech maluszek jeszcze posiedzi troszke dasz rade wiem o tym :tak:



Ania Belfast witaj i powodzenia :tak:


A odnośnie staran i informowania innych o tym to my nie mowimy, ja tylko najbliższym przyjaciółkom i przyjacielowi powiedziałam, zaciskaja kciuki, ale nie wypytuja, tlyko potem ewentualnie pocieszaja. A jakbym powiedziala mojemu M o radosnej nowinie? Ech no mam pomysl i to już od dawna.. może to nic specjalnego.. ale zamierzam wtedy kupic jakies buciki lub skarpetunie i dac mu ladnie zapakowane razem z testem hihi. On czeka i pragnie tego tak jak ja :-)

Jak 5 lat temu zaszlam w ciaze z byłym narzeczonym to była niespodziewajka i kiedy chcualam mu obwieścić.. naszykowałam wszystko… bylam przerazona, ale szczesliwa,a kiedy mu to oznajmilam to usłyszałam to czego żadna kobieta by nie chciala usłyszeć i zaregowal tak jakby żadna kobieta nie chciala aby partner zareagowal, ale coz… bywa i tak..

Anula ja tez wyluzowałam ze staraniami, czyli nie mysle, nie planuje tylko szaleje z M i tak jest zaje… scie hehe :-)


Zouza zdrowka kochana :tak:


Blair mysl pozytywnie bo wiara umiera ostatnia i ja trzymam za Ciebie ogromne kciuki kochana
A co do G to moja kolezanka mowi, ze faceci co jakis czas jak sobie z czyms nie radza to SA jakby nieobecni, malo mowia itd., przezywaja wszystko na swój sposób, cyzli welur niej udaja się do swojej jaskini, z której prędzej czy pozniej w koncu wychodza. Oby i Twój G wyszedl z niej szybko...musicie pogadac...


Missiiss kochana zostan w domu i odpoczywaj dla chrupeczki. A mnie tez powoli szal przedświąteczny ogarnia hahha.. uwielbiam boze narodzenia i już mysle o prezentach, co ugotuje itd. Jak spedzimy itd. Hehehe ech w zeszyj roku marzyłam, ze za rok będę albow ciazy albo już z dzidzia, a tu jak na razie nici z tego… ale jak już się doczekamy dzidzi to będę dla niej szykowac zawsze najpiękniejsze swieta rodzinne i pelne miłości. :-)

A co do tego pociągu do facetow kochana to coz podobno w ciazy pozadanie czasem siega zenitu, poza ciaza z reszta tez. Ja mam cos takiego, ze najlepiej dogaduje się facetami, umiem ich podejść, umiem z nimi rozmawiac itd. I kokietowac tez, ale robie to nieświadomie i swoja otwartością pesze facetow czasem (np. w pracy często musze zamawiac kuriera do wysylania jakichs paczek i prawie zawsze przyjezdza ten sam i biedaczek pare razy kiedy sie do mnie usmiechnelam lub na niego spojrzalam to blednie wypisal faktury i pare razy wpadl mi na ksero prawie je strącając i pare razy zapomniał ode mnie wziąć kasy za wysyłkę hahaha) i mój M już kilka razy zwrocil mi na to uwage, a ja po prostu robie to nieświadomie, ale mój M to zazdrosny jest mega i chociaż wie, ze może być spokojny to mi mowi, z emi ufa, ale wszystkim facetom na kuli ziemskiej nie ufa za grosz hahaha :-D


Julia kciuki kochana za Twoja @

Nadrobilam Was kochane uffff :-) a ja w piatek szalalam z M, musialam odreagowac po lekcjach z dziecmi, wycisnely ze mnie wszystkie soki, ale kiedy tak podchodzily do mnie i tulily sie itd to wteyd pomyslalam sobie boze jak ja pragne dzieciatka i bycia mama :-). Sprzatalam chate, wczoraj z kolezankami poszlam sie wyszalec do klubu, musialam biodra rozruszac hahah i potrzeba mi bylo tego bardzo ;-) a dzis dzien z M :-) uciekam kochane jeszcze go troche pomeczyc :-D

Dobranoc :-)
 
Doskonale wiem co czujesz.. za mną już prawie półtora roku staran.. i pamiętam co czułam na początku starań ja i inne staraczki .. dlatego tak mocno kibicuje Ci by szybko się udało :* daj sobie troszkę czasu i na pewno się uda :)

Uciekam na sweet wieczór z P :)
Dobrej nocki dziewczynki :)
 
Noo .. Juz jestem zmęczona tym bólem. I tylko po prawej str mnie boli.

Patrzyłam na zeszły miesiac i też mnie bolała - 3 dni liczac od dniaa owu. Czyli dziś generalnie powinno odpuścić .. Teoretcznie ;p

Za 30min ide do lekarza
 
reklama
Do góry