reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aniu my z tych niecierpliwych i nie ważne czy chodzi o nas same czy o inne staraczki ;p
Mozesz robić w pon tylko wziąć pod uwagę ze moze nie wyjsć bo bedzie za wczesnie, ale moze wyjsć i bladzioch ;p
Tak ja swojemu powiedziałam to tak sie ucieszył ze usłyszałam ze powinnam iść do psychiatry i kolejny dzien sie do mnie nie odzywa... Bo jestem przed terminem @ a dla Niego jakbym usg pokazała to byłoby miarodajne

Watpliwości aha rozumiem, ale to trochę dziwne... A jak ktos slubu nie ma to go nie zbadają?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Watpliwosci chora tam polityka jest z leczeniem i szukaniem przyczyny:/

Aniu witamy, jak bede miala chwile odswieze tabelke;-)

Krysiula co tam u Ciebie?

Kornelia za chwile bedziesz robic testy jak dobrze pojdzie...

Hana cos milczy:/

A ja wlasnie skonczylam robic to ciasto bez pieczenia;-)
Obiadek sie gotuje;-)

Sprzedslam moje meble wie do corki mam juz jakis grosz na meble do niej;-)

Maz ostatnio uwaza ze szaleje z zakupami:/
Kupilam drzwi, rolety zewnetrznr tersz telewizor, zaraz odswiezamy dom malowaniem, meble do mlodej...i tyle jeszcze planow mam ze koniec hehe;-) a on mnie nie rozumie...:/
 
Aniu witaj ... no i powodzenia ;-)

Blair faceci sa dziwni ... mój to tez ma na wszystko odpowiedz ... wszystko jest dla niego takie proste ... czekam na twe wyniki ...

Jula ja to mam w planach zakupy ubraniowe ... jakieś nowe butki by sie przydaly .... do fryzjera bym sie wybrala włosy opitolic ... na takiego dlyzszego boba ... do ramion ale boje się bo kurcze bede pewnie żałowała no i juz nie zwiaze ....

Zimno u nas dzis ... 3 stopie ... pizga ....

Mezu do kina mnie dzis zabiera ....

A mlody u dziadkow ...
 
No a ja wyluzowalam ze staraniami aczkolwiek biore starego na wstrzynanie .. dopiero od czwartku będzie przytulanko tzn od 13dc .. chociaż dzis na rozkrecenie było ale się nie liczy ;-) ...

Kurcze mnie to jakas deprecha dopadla ... wiecie ... czuje ze mam zmęczenie systemu ....reset potrzebny ... a zycie codziennie to mnie normalnie przytłacza .... w ogóle ten rok jakis do bani ... niech się juz skończy .... wygadalam się i mi lzej ooo ...
 
Ogarnęłam chate, 2 pranie sie robi
Farsz do pierogów stygnie, zaraz ciasto i obiad dla T gotowy :-D

A tak a propos chłopów ..
Wczoraj mówie T że ciąża to burza hormonów i żeby sie nie zdziwił że jest tak i tak ..
Na co stwierdził - no to sie wiele nie zmieni

:dry:
 
Zouza no to miło z jego str...

Aniu to zależy od organizmu, jedne czują od 6 tyg inne wcale, ja czuję od mniej więcej zagnieżdżenia, już kilka dni przed @ w każdej ciąży tak miałam i te same objawy, lekarz powiedział że niektóre kobiety tak mają...
 
reklama
Do góry