reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza - od razu to moze nie ale po miesiacu ?

Moj szef byl na L4 po operacji ale przychodzil do pracy i przyjmowal klientow czasem w domu.. i Zus po mscu go skontrolowal czy aby nie pracuje na L4 i przyszli do niego do domu - a ze nikogo nie zastali - kazali mu wyjasnic... i napisal w wyjasnieniu ze byl w tym czasie na rehabilitacji i na tym sie skonczylo...

ale skoro jego tak kontroluja to kij wie czy i do mnie nie zapukaja :) wiec poprosze lekarza o L4 chodzone. a potem bede sie martwic w razie kontroli... i tak zamierzam wiekszosc czasu w domu siedziec - no ale tez nikomu nie otwieram jak w domu jestem sama :/ no i teraz domofon nie dziala :)
i dlatego mysle czy wyjasnienie ze nie zastali mnie w domu dlatego ze nikomu nie otwieram jest dobre? chyba mi nie uwierza.
 
Hej ja wlasnie do pracy sie wybieram...nadrobilam wszystko;-)

Blair &&&&&

Kasik a co jest nie tak ??

Miss udana jestes;-)

Jazza ja podziwiam cie ;-) ja niemoglabym uczyc w szkole hehe

Melka taka impreza to fajna sprawa;-)
 
Przyszedł mi w końcu telefon no ale glosnik nie działa przedni przy rozmowie .. P mi to zamówi i naprawi no ale tak czy siak zła jestem strasznie ... No ale tak poza tym to jest piękny i go uwielbiam :D teoretycznie mogłabym go odesłać ale P mi to potrafi zrobić więc nie chce :p gosciowi nasmarujemy negatywa wielkiego i niech się wali na cyce :p . W ogóle to ta babka co go miała zostawiła wszystkie Fotki w telefonie... Między innymi swoje gole selfie :p

Blair dbaj o siebie jak możesz :*

Miss kurcze walcz u lekarza o jakieś badania albo inne leki bo te plamienia już troche za długo trwają :**
 
Watpliwosci
No to niezle z tym telwfonem i tymi selfie golymi hahaha :-) no powoem ci ze boje sie strasznie. Juz na wlasna reke zrobilam w czwartek na zespol antyfosf. Wyniki ale beda za tydzien. Prawie 200 zl poszlo. Ale juz wlasnie spakowalam karty z wypisu ze szpitala w poprzedniej ciazy gdzie wyraznie mam zapisane zespol antyfosfolipidowy ze posiadam i wyniki te stare. Niech mi przepisze te clexane poki za pozno nie jest. A mowilam do cholery ze mialam stw zespol to oni kreca nosem. To im pokaze czarno na bialym bo ja nigdy nie mialam az tyle plamien. Jakos dam rade znow sie kluc w brzuch ale niechh mi tylko pomoze. Dzisiaj nie zanierzam stamtad szybko wyjsc... chyba ze stanie sie najgorsze ... ale musze wierzyc ze bedzie ok no .... musze miec swoja blaneczke albo marike albo marysie albo hanie ewentualnie mikolaja lub hubercika. Ale to ewwntualnie ;-) dziekuje za wsparcie:* i ze dojrzalas moj wpis. Wiem ze marudze wiem ze sie martwie ale tez wiem ze w tak wczesnej ciazy nic mi nie zrobia procz dupka luteiny nospy i mg... ew. Ten clexane. I to jest nabardziej smutne
 
jeszcze tylko jedna sprawa dotyczaca mnie ktora mnie nurtuje:/

co mam zrobic z kursem prawa jazdy jak bede na l4? a zostanie mi tylko sam egzamin praktyczny ? no bo jesli na niego pojde na l4 to od razu pewnie zus sie o tym dowie ? :/ ryzykowac i isc czy poczekac i isc po porodzie :/
 
Ja bym chyba bala sie isc...jesli bylby w trakcie l4. Albo zakombinuj zrob jeden dzien przerwy od l4 i wez urlop na zadanie w dniu kursu pozniej wizyta u gin i przedluzenie l4. Ale to kombinacje. Tak na l4 bym sie bala isc ale to twoj wybor Ania.:-)

Ide sie szykowac
 
Miss ją trzymam mocno kciuki!!! Tyle czekalas na chrupeczke(pisze w formie żeńskiej hihi) że nie może sobie tak po prostu zniknąć.. i tego się trzymamy :***
 
reklama
Do góry