reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 8


WRZESIEŃ
melka19 - @ 29.09


PAŹDZIERNIK

Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Anula88 - @??
Jazza - @ 26.10

julia0903 - @ 31.10


POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
6,5h łypania w czerepie
4 apapy i nic ..
aż czuje jak mi ciągnie ból koło skroni, w strone uszu :p
zaraz sie porzygam :/

i jeszcze pachwiny mnie "ciągną"

marudze, wiem ..

edit: i jeszcze 2 ibupromy bo ledwo siedze ..
ajajaj
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczęta :)

Ja nie wiem czy mój cykl ześwirował, czy coś jest na rzeczy?? Bo mam dziś 17/18dc sama dokładnie nie wiem bo @ zaczął mi się na noc więc ciężko stwierdzić.... A dni płodne wg moich wyliczeń mogły byc w ten weekend, który był, ale owulacja miała być w niedzielę, ale od duphastonu mi się cykle skróciły więc pewności nie mam bo temp nie mierzę.... a od wczoraj mnie tak dziwnie ciągnie w podbrzuszu, a dziś rano miałam leciutkie plamienie... Czy to może być spóźniona o tyle owu ? Ale nigdy nie odczuwałam jej.... Lub może to te plamienie implantacyjne? Ale ja nie mam zbytniej nadziei na ten cykl? I to chyba za wcześnie by było??
Może to wina duphastonu,bo miałam brać go od wczoraj ale zapomniałam rano więc dziś zaczęłam....

&&&&&&& za wszystkie :*
 
Ostatnia edycja:
Watpliwosci no widzisz tak jest:/ pomagaasz a potem kopa dostajesz:/

Aschlee niemarudzisz nam...jestesmy po to by sie wspierac i kto nas lepiej zrozumie jak niemy?

Zouza wspolczuje bolu glowy:/

Kornelia mowisz ze @ dostalas w nocy? Ja tez w trakcie cyklu mialam male plamienie...
Raczej za wczesnie to by bylo....
 
Jak wy marudzicie to i ja pomarudzę. Tak mnie ten jajnik boli że normalnie aż się źle się czuję. Miałam zawsze bezbolesne @ itd i nie wiedziałam gdzie się jajnik znajduje, tak teraz chyba nadrabia. Na pocieszenie - jutro piątek :-)
 
reklama
No ja odkąd zaczęłam mieć torbiele to też poczułam co to ból jajnika, bo zazwyczaj do tego dochodziło zapalenie przydatków lub pęcherza i wszystko bolało...

No ja też myślę, że to za wcześnie by było, ale nigdy nie miałam plamień w trakcie cyklu, ani nie odczuwałam owulacji, ale śluz płodny miałam już przed weekendem, a przytulanki były w piątek wieczorem i poniedziałek rano, więc może coś tam się udało i to zaczyna się dziać?? To by było najfajniesze wyjście, bo mam dosyć tych moich problemów z jajnikami itp i wystarczy mi tych żlych wrażeń na ten rok....
 
Do góry