reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza no widzisz jak to bywa ...
Przyjechali tu z 2 dzieci a sa nie odpowiedzialni na maksa... wciskaja te dzieciaki na cale dnie do znajomych a oni chodza do pracy ... oczywiscie ZA DARMO Ci ludzie siedza z ich dziecmi .. mi tez proponowala miesiac pilnowania a na koniec miesiaca spodnie albo bluzke by mi kupila :) no szoook...
Z jedna babka umowila sie ze za jedno pilnowanie jej dwojki synow ona wezmie na dwa dni corke tej dziewczyny 5miesieczna.. miesiac pilnowala i tak ja te dzieci ktoregos dnia wkurzaly caly dzien ze az nimi wstrzasnela oboma...
W koncu nie wytrzymala i powiedziala ze nie da rady bo maz jej zabronil..
Wyobrazacie sobie zeby wciskac komus swoje dzieci od 5(na 8do szkoly do 11)do 19 piec dni w tygodniu?? A jak ona chciala zeby jej mala wziela to ta nigdy czasu nie miala..
ale mnie dzisiaj zagotowala no .. grrrr
 
AnnaMaria najważniejsze że się nic nie stało. Nie tobie pierwszej i nie ostatniej coś takiego się przydarzyło. Jest ok i trzeba się z tego cieszyć.
 
Bardzo dzień dobry :D

u mnie 15dc a owu chyba jeszcze leży i kwiczy :p temp cały czas nisko, ale od wczoraj brzuch pobolewa więc może może na dniach :D teoretycznie ma być 17-18dc :) wczoraj G poczynił starania w tym kierunku, haha a dziś ja Mu poczynię :p ja to mam jednak fajnego tego Przedślubnego :)

Melka kiedy testujesz? ładny wykres :)

Mychunia Synio łobuziak :D tak bym chciała być już i ja budzona przez takiego małego szkraba w brzuszku... &&&&& za wizytę :) mi czasem zdarzało się zasnąć na fotelu dentystycznym :p

Julia nie wiem o jakie przytulanki Ci chodzi ;P ale misiowy to G jest, tylko w <3 nam ostatnio gorzej szło, ale mam nadzieję że to stadium przejściowe :D
&&&& za szybkie gojenie się :)

Wątpliwości stara prawda "jak bida odżyje to cię ogonem zabije" niestety sprawdza się w 90% przypadków
 
Blair może jutro zatestuję. Jakoś tak wiesz nie chcę się jeszcze nakręcać. Poza tym ciągle czuje że @ się zbliża. To pierwszy cykl kiedy się staramy choć staraniami może i tego nie nazwę bo M ciągle w rozjazdach był i mało okazji do przytulania. Więc jeśli jakimś cudem by się udało to bym się dopiero zdziwiła. Ale w tym miesiącu nigdzie go nie puszczę zwłaszcza w czasie ovu bo tak pomyślałam że gdyby się udało w następnym cyklu to w wakacje miałabym piękny prezent na 30 urodziny :-)
 
Watpliwosci nie denerwuj sie bo nie ma sensu tez mialam taka znajoma i bardzo szybko sie odcielam:tak:komentowac nie chce;-)

Mychunia maly lobuziaczek z Twojego Synusia;-)

Julia
oby noga szybko sie zagoila

A ja dzisiaj kolejny dzien lichy...a cieszylam sie przez te kilka tygodni ze dobrze sie czulam :-( czasem to mi sie ryczec chce i ogarnia mnie panikaZobacz załącznik 646575co poczuje sie troche lepiej zaczynam wmawiac sobie ze wszystko bedzie dobrze a pojawia sie bol czy plamienie i wpadam w taka panike ze trace cala wiare...na razie chyba odpuszcze forum zeby Wam tu nie smucic...
 
Melka mam nadzieję że jednak się Wam udało wstrzelić w tym cyklu :D a prezent faktycznie piękny :) ja w tym roku w urodziny 3 raz pożegnałam się z moim dzieciątkiem...

Aschlee kochana nigdzie Cię nie puścimy! o nie nie! Będzie dobrze dużo kobiet ma na początku plamienia a nawet krwawienia a później rodzą piękne dzieciaczki. Dziś plamisz czy spokój jest?
 
watpliwosci, az szkoda komentarza na takich ludzi :)

aschlee,
nawet nie próbuj się stąd ruszać :)

melka, &&&& za dobry strzał :D

ja za jakieś 12 dni wszystko będę wiedziała :)

edit: blair, widze że mamy taki sam czas 'cyklowy' :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja po prostu nie chce na forum wprowadzac nerwowej atmosfery. No jak na razie plamien brak za to dzisiaj boli mnie tak jeden jajnik ze nie moge sie wyprostowac...zaraz musze wstac i chociaz gary pozmywac to pewno zas cos bedzie...jak mam isc do WC to mam takiego cykora zeby spojrzec na wkladke ze sobie tego nie wyobrazacie:zawstydzona/y:
 
Do góry