reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny cos chyba jest z tymi chlopami i owulacja .. bo my z P mielismy pon,wt,sr a udalo sie tylko w pon ... obrazona poszlam spac .. poczekamy az P bedzie cos chcial ... w polsce nie ma co liczyc na nic przez ten tydzien.. niech spada na bambus ...
Byloby serduszko ale o ktorej? O 2 w nocy dzieki bardzo za takie cos ... od 22 prosilam zeby sie polozyl ze mna bo jest zmeczony i dzisiaj tez nie pospi bo musi zawiezc komputer gosciowi spakowac siebie,jechac do banku,do szefa po kase .. a jutro o 6 wstajemy i do pl to mnie mial gdzies .. a jutro1000km do pl i bedzie nieprzytomny .. ahhh
 
reklama
Julia temp w górę o 0,1. Ciągle się trzyma w górnych granicach. Ale że się naoglądałam różnych wykresów to jeszcze nic nie oznacza. Faza lutealna czy jak to się tam zwie może trwać 16 dni, u mnie jest 13 dpo. Nie testowałam bo dzień z M spędziłam i nie miałam jak do apteki się wybrać. Nie chcę przy nim testu kupować bo nie będzie niespodzianki jakby co. Czekam cierpliwie i zobaczymy co będzie dalej.
 
watpliwosci - chyba nic z tym nie zrobimy :/
u nas czasami są podobne dni, bywa że aż nie chce mi sie wierzyć w to co widze ;p ale co sie bede odzywać i tak zawsze wychodzi na moje ..

Czasami mam wrażenie że chłopy przechodzą swoją " @ " bo głupie to to strasznie ..

melka, trzymam &&&&
 
Witam sie porannie :-)


Mychunia kciuki za wizyte kochana :-D


Missiiss no mam nadzieje, z epodczas porodu nie bede uciekac hahaha ale kto wie... :-D:-D


Julia kochana oby sie szybko goilo :tak:

A co do chlopow to niestety fochowate to to, ale coz.. jak mawial ktos madry: zyc z nimi ciezko, a zabic szkoda :-D:-D:-D

A u mnie pikeny poczatek dnia byl ehhhhhhhhhhhhhhh :-D:-D:-D:-D

Pieknego dnia lejdis :-D
 
Wstpliwosci wrrrr normalnie jak na zlosc:/ moj jak za bardzo niechial zakladalam od niego bielizne;-) teraz sobir zartowal ze jakby co wolne bedzie bral ale to i tak pewnie tylko rzucone slowa na wiatr...

Melka to ladnie bo mi chyba spadala juz od 12 dpo

Jazza pozazdroscic takiego poczatku;-)

A mnie kurcze troche boli rana jak chodze:/ wiec niewiem jak sie odnajde jutro w pracy jak tyle chodzic mam...no nic zobaczymy czy bede krwawic
 
Bylam zawiezc siostre malego do szkoly i spotkalam pod jej domem "kolezanke" z jednej wsi z polski ktora tu mieszka blisko i sprzata czasem u tej kobietki u ktorej malych pilnuje bo niby ona miala zawiezc ja do szkoly nie ja ... pfff . Ostatecznie i tak wyszlo na moje bo gdzie w takim razie byla jak ja wczoraj mloda o 7 zawozilam i o 15.30 odbieralam? Powiedzialam ze ja mam to robic i juz nawet mi za to zaplacono to wkurzona jak os@ wsiadla do samochodu ktory jej jeszcze nie odpalil .. no to pytam grzecznie czy jej pomoc z samochodem a ta mnie bezczelnie olala no to wsiadlam z mala do samochodu i odjechalam ;)
tyle im tu na poczatku poczatku pomagalismy .. po meble jezdzilismy,meldunki im zalatwialismy.szukalismy pracy dla jej faceta, dzieki mnie sprzatala u mamy Malych, mieszkanie im zalatwilismy.. a ta bezczelna krowa jeszcze fochy stroi .. a no i jej maz tu u nas w mieszkaniu mieszkal 9dni zanim mieszkanie i prace znalazl ...
Teraz juz nie maja co liczyc na moja pomoc .. bo mozliwe ze mowila jej ze ma odebrac te dzieci al3 jak sama mowila ponad tydzien temu bo my mielismy tydzien szybciej do pl jechac..
No i nawet jesli sie nie dogadaly to co ja mam z tym wspolnego ze na mnie fochy wali?:|
robie to za co mi zaplacono i to co obiecalam ze zrobie eh ...
 
hej dziewczyny...
wstalam dzis rano i ciarki mnie przeszly... zobaczylam ze gaz nie byl wylaczony w kuchence i palil sie cala noc maly ogien a na nim garnek stal....

ja nie wiem jak mysmy wczoraj to zrobili ze ani ja ani moj maz nie zauwazylismy tego i poszlismy spac....

;( a to niebezpieczne, przestraszylam sie ze moglo sie cos stac... zawsze sprawdzam wszystko a od jakiegos czasu nie sprawdzam bo sie zle czuje i moj maz tez ostatnio ma problem z zebem... teraz 3 razy bede sprawdzac tak mnie to wystraszylo...
 
reklama
watpliwosci - takim nie dogodzisz :/
szkoda tylko że ludzie sie poświęcają, chcą dla drugiego dobrze a i tak potem w d... dostają

ja ucze sie asertywnosci :D

annamaria dobrze że nic się nie stało !
 
Do góry