reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie z wieczora. ...
Dziś aktywne i porządne sprzatanko zapodalam, potem na zakupy pojechaliśmy, obiados ... leniwie seriale 2 na tvn pleyer .... grill z sąsiadami na ogrodku i juz gotowa do spania jestem ... mezu jeszcze przy ognisku z chlopami bo im dupki zmarzly ....

Miss ... Asiu odpoczywajcie i nospe zajadajcie ....

Miss ... badz dobrej mysli ... a fona mu schowaj albo co ... a co ....

Blair co tam zakuwasz ?

Mychunia ale będzie piknie po remoncie, ja wczoraj zasuwalam bo drzwi wejściowe nam wymieniali ...

Dobra, ide cos w tv ogarnac ...

Kolorowych
 
reklama
Julka nie moge, egzamin we wt a ja sobie reset robiłam z powodzeniem do dzis ;P
Wieczorem tylko zrobię resecik menu Przedślubnemu ;D

Anula88 genetykę w szerokim zakresie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ja dzisiaj ogladam lejdis.... mega mi sie to podoba :-D moze zapomne o bolu. Tylko czekam az lazienke mi mamuska zwolni bo normalnie sie w nia wrosla chyba....
I do wyra i tvn :-)
Zapodam nospe o 23 akurat 6 h minie. Nie wiem ja nigdy nie bralam w tamtych ciazach nospy... dlatego mam ciut obawy z reszta nigdy w ciazach mnie tak brzuch nie bolal chyba ze przed tym jak bylam na ip z antosiem. To taki podobny bol az po jelita i wszystkie flaki... juz zaczelam sie zastanawiac czy to moze przez te zupski chinskie?o_Oo_O
 
Miss nie wiem czemu tej nospy sie tak uczepilas ze szkodzi. Gdyby tak bylo to nikt nie kazalby brac ciezarnym jej. Ja wlasnie wzielam 4 sztuke na noc. Bedzie trzeba to wstane w nocy i wezme jeszcze. Dla mnie wazne jest jej dzialanie. Mowie ci bedzie dobrze.

Dobranoc dziewczynki. Ignas daje czadu dzis padam ;-)
 
Asia
To przez to ze ja nie nawidze lekow brac. Jak mam bol glowy a mam raz na rok chyba to przeczekam przespie ale nie biore lekow. Moj maz za to nadrabia za mnie bo ibum wciaga paczke na tydzien... chyba dlatego mam faze.

Dobrej nocki dziewczyny
 
Zouza jaki maz nick na ovu?;-) bo chcialam zaprosic do znajomych;-)

Blair wyslalam na ovuF zaproszenie;-)

Slodkixh snow dziewczyny;-)

Melka tempka ladnie idzie u Ciebie do gory;-)

Jazza kochana jutro termin wiec zaciskam &&&& by sie nie pojawila!!!!
Robisz test z rana?

Krysiulek kochana jak @ przyszla?
 
Ostatnia edycja:
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl) Aschlee 25 (4 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 8


WRZESIEŃ
Jazza - @ 28.09
melka19 - @ 29.09
julia0903 - @ 30.09


PAŹDZIERNIK

Hanaśmietana - @ 11.10
kornelia1802 - @ 14.10
zouza - @ 14.10

watpliwości - @ 15.10
Anula88 - @??




POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
reklama
Do góry