reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Tinus kochana no przykro;/
Wierze ze zajrzysz do Nas z dobrymi wiesciami;-)
Trzymam kciuki za Was;-)
Rozumiem twoj wybor trzymaj sie:* odwiedzaj nas czasami;-)
 
reklama
Tinus
Odpocznij. Bedziemy czekac na ciebie :-):-* tulam

Asfhlee
Odpoczywaj na tyle na ile jest to mozliwe! Ja tez sie staram... kciuki za wizyte. Tez bede miala stresujacy weekend. Bedzie dobrze :-)

Dzieki dziewczyny ze pytacie. Bylam w miescie po zakupy i nospe bo mi sie w tydzien tamta skonczyla. Mam nadzieje ze ona nie zaszkodzi fasolince.jutro czeka mnie intensywny dzien kosciol i chrzciny w knajpie. A co do plamien to plamie dalej i oczywiscie dalej wciskam zupki chinskie;:p dziwna zachcianka heh. Dzisiaj na tapecie ser w ziolach haha. A wczoraj wieczorem tak strasznie mnie brzuch bolal ale zasnelam szybko na brzuchu zeby tylko nie czuc bolu. Narazie jest ok nie boli. Chyba jednak jak skoncza sie plamienia to bede dalej brala nospe chociaz 2x1 zeby nie nawrocilo.

Zouza
Najlepszego a nowej drodze zycia :-) ja juz 5 lat po slubie :-)

Watpliwosci
Jak tam kondycja i atmosfera :-D:-D;-)
 
A dzieki Miss ta polska mnie zawsze pozytywnie nastraja :) Malego mam na spacerku , pogoda przepiekna na krotki rekaw :) zaraz konczy prace moja druga polowka jablka haha :p . Pogodzilismy sie przeprosil i jest ok :)
troche sie mi narzeczony podlamal ze trzy dni celibatu i chcial przekupic zeby jeszcze wczoraj ostatni raz :D ale sie wolal nie narazac i odpuscil hehe :) o matko nie wyobrazam sobie jakby bidus musial 9mscy zachowac wstrzemiezliwosc hihi :)
jak sie uda to dodam fotke ze spacerku :)
 

Załączniki

  • 1411816954854.jpg
    1411816954854.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 46
Julka juz w piatek na tydzien :))
Maly byl dzisiaj maruda od 12 oczy mu sie zamykaly ale nie dawal za wygrana hehe :) o 14.30 padl i wstal przes 17 moment:)

Humor mam dobry cos dzisiaj chyba przez te sloneczko :) musze sie nacieszyc Maluchem bo nie bedzie go dwa tygodnie w Niemczech dlatego my tez na tydzien do pl jedziemy :))
 
Miss - jak Ci sie uda, zrezygnuj z tej chemii :/

Ja rezygnujac z wysokoprzetworzonych rzeczy pozbylam sie męczących migren, bóli piersi (mam torbiele), skonczyly sie uczulenia niechcące się kończyć i zagajać ..

Ofc 1000 razy probowalam isc na testy na nfz - zapomnij .. Jak poszlam i powiedzialam co mi sie dzieje dr stwierdzila ze taka moja natura :]
 
Zouza
Ale ja nigdy nie jadlam chinskich zupek no moze kiedys zaraz po liceum ale tak chyba kilka lat nie jadlam a poprostu ciagle o niej mysle :p chyba tam na dole ktos ma dziwaczna zachciewajke o_O:-D:p
 
Hej dziewczynki;-)

Ja dzis zaplanowalam obejrzec Nad zycie bo nie widziam;-)

Watlpliwosci no to fajnie odpoczniesz sobie w Polsce;-)

Zouza ja nieprzepadam za tymi zupkami...a widzisz co ciaza z kobieta robi;-);-)

Miss a jak sie czujesz lepiej? Plamienia jak?
 
hej
Dzisiaj w 27dc dostałam @ podczas brania duphatsonu...a niby mialam dostac po odstawieniu...jestem załamana...mąż wybiera się na badanie nasienia...ja znikam...odezwę się jakoś w listopadzie ten cykl odpuszczam calkowicie wolę się zabezpieczać i dostać @ niż czekac i mieć złudną nadzieje...ehh..
Trzymam za Was wszystkie kciuki ;-)

...ja w 26 ... masakra... dobrze, że mam akurat remont bo inaczej znowu byłoby wycie, a tak nie mam nawet na to czasu... odezwij się czasem Tinuś, trzymaj się...

julia
​przepisz mnie proszę do poczekalni, muszę trochę odpocząć...
 
reklama
Do góry