reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Hej;-)

Zouza no co ty;-)

Miss kurde w noct wstalam zapomnialam ze zaburze temp...czy po 5 godzinach snu bedzie ok jak zmierze?
Bo mloda z lozka wybiegla i zaczela przestawiac swoje lozku...;-) cos jej sie snilo chyba i musialam zgarnac z powrotem hehe

Watliwosci trzymam kciuki;-)

Krysiulek i co testowalas?;-)

Milego dnia;-)
 
Hejo
Julcia jest ok :-) testujesz jutro??? ;-)

Watplieosci
&&&&&&& za wizyte by byl monitoring by byl pecherzyk i by e ogole wizyta byla bardzo udana :-)

Kurcze a ja nie wstaje w nocy na si.... :-\ a wstawalam... zaczynam sie chyba martwic troche czy aby wszystki ok jest. A wizyta dopiero w piatek za tydzien.... zastanawiam sie czy gin miejscowy wroci juz z urlopu to moze we wtorek bym poszla podgladnac czy chociaz pecherzyk jest w dobrym miejscu.

Jazza
Mam nadzieje ze dzisiaj rowniez bedzie sukienka usmiech i cyc do przodu :-) kiedy kochana testujesz?:-) mozr razem z julcia:-D I RAZEM NA Czerwcoweczki Hop!:-D
 
Miss kochana a powiedz mi teraz wlasnie zmierzylam jeszcze raz bo zawsze mierze za pare 7 i bylo 37,1 i teraz niby bardzo proste ale powuedz mi na wplyw temp. Ma wstanie z lozka, Czy jak juz sie obudze tez juz zmienia sie temp i leze czekajac na te godzine mirzenia temp? Napewno posmiejecie sie ze mnie;-) bo sie zastanawiam ze moze zle mierze:/
A co susiuania pxzekaj jeszcze z tydzien dwa i sobie polatasz zobaczysz;-) wiec spokojnie;-)

Jazza no wlasnie kiedy planujesz testowac?;-) mam nadzieje ze nanstroj ok;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julcia
Tez sie nad tym zastanawialam. Ale jak wszedzie pisze powinnas to robic zaraz po przebudzeniu bez wstawania z lozka. Tam 15-20 minut wczesniej nie ma wiekszego znaczenia tylko powyzej 30-40 minut. Tez czasem tak mialam ze budzilam sie przed budzikiem ale albo mi sie udawalo przykimac jeszcze albo mierzylam szybciej. :-) kiedy testujesz cio?:-) jak myslisz pojsc do gina we wtorek?
 
Do góry