reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair masz calkowita racje ale coraz czesciej niestety przez ludzi przemawia zawisc...nie wiem jak mozna obrabiac komus tylek za plecami a nie miec tyle odwagi zeby powiedziec w twarz co sie mysli:wściekła/y:

Krysiulek ja robilam kilka razy przed terminem @ i wychodzily aczkolwiek pewnie w dniu kiedy powinna byc @ kreseczka by juz byla wyrazna:tak:aczkolwiek sa dziewczyny ze dopiero kilka dni po terminie test wychodzi wiec reguly nie ma:zawstydzona/y:
 
Watpliwosci kurcze kiepska sprawa:/

Kornelia testowalabym tylko niechce majatku tracic na testach haha;-)

Blair kochana dobrze ze piszesz bo w sumie miesiac temu przezucilam sie na Szelazo z kwasem foliowym...pare kapsulek zostalo wiec na tym zakoncze;-)

Krysiulek moze tesciszka zrobisz?;-) to trzymam &&&&&
 
Julka aha a ja myślałam ze bierzesz ten chela fer, myślę że to zelazo z kw foliowym możesz brać, pewnie ma mniejsze tężenie niż w chela. Teść mówił że jest big five witamin które kobieta powinna brać w ciąży [mniemam że i starająca się]
- żelazo
- wit D
- jod
- kw foliowy
- dha
ja tez już majątek wydałam na testy więc teraz mam zamiar kupić hurtem na allegro :p
ile u Ciebie trwa fl? bo ten wykres wygląda bardzo obiecująco, bardzo! :D

Krysiulek no to mocno trzymam kciuki :D

Aschlee ja jej miałam ochotę powiedzieć w oczy co i jak, bo u mnie co w sercu to na języku, ale prof prosił wszystkich żeby ją przeczekać i nie zwracać uwagi, tylko dziś sam nie wytrzymał hihi :p
 
Bezdzietna trzymam kciuki za następny cykl...

Aschlee ale jazda, smacznego ;-) p.s moja sasiadka w ciąży miala swoje ulubione mydło .. i zawsze po umuciu rak dla smaczku ....bleee .... szalona ja to zawsze z tego nie mogłam. ...

Krysiulek testuj !

Jula mega mega megasne kciuki !

Blair wspolczuje tez mam taka w pracy co uwaza sie za najmadrzejsza, tylki obrabia etc..a teraz jest na etapie myslenia ze wszyscy chca ja wygryzc ze stanowiska hehe

Lece młodego na pilke zawiezc .... aaa test ovu taki sam jak wczoraj ... wiec z przymrużeniem oka ... aaa i co najważniejsze ... mezus za godzinę juz będzie ....
 
Blair Chela Ferr Forte bralam 2 miesiace pozniej wlasnie pan w aptece polecil mi Szelazo ma wlasnie ten kwas foliowy, a zelaza zawiera 28mg, pisze ze to sa kapsulki o przedłuzonym uwalnianiu...
WIesz co niemam pojecia ie u mnie ta faza trwa;/ pierwszy raz obserwuje tak cykl... lekarz mi mowil ze tak po 14 dniach od owulacji powinna przyjsc @... Jestem ciekawa jaka jutro bedzie temkpa, bo jedynie ona mi daje nadzieje ze moze jednak...
Juz wiesz wlacza sie myslenie ze moze za czesto sie ruszam w lozku ze taka wysoka tem, albo zle mierze ,:)
To chyba sobie zakupie takie witaminki...:)

Anula no to ladnie meza przygarnij wieczorem:):)
 
Ostatnia edycja:
Rany boskie ile Wy piszecie :)
Masakra - nie umiem się odnieść, tym bardziej że nie znam Was tak dobrze :)
także przepraszam z góry :)

u nas będzie weekendowe staranie ;p
a jeśli chodzi o pracę .. to szkoda gadać, no taki mobbing że aż dziwie się że jeszcze tam jestem ..
 
reklama
Do góry