reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee
Zapytaj ginki na wizycie ze od pach az cie boli. A to twoja pierwsza ciaza? Mnie w pierwszej chyba bardziej bolaly ale nie pamietam zeby az do pach. W tej tylko guziczki mam mega wrazliwe. Ale to tez mialam wrazliwe pozniej nie a teraz znow sa mega wrrazliwe. A moze tez kwestia stanika? Moze jak masz z koronka i materialem to zmien na poduszkowe moze lepiej ciut bedzie. Nie wiem jak ci pomoc kochana. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze zobaczysz :-) a ktory masz tc??

Mycha
Jak sie czujecie ?:-)
Bede lezec a ewentualnie jak w czwartek pojde do pracy i bede sie zle czula to pojde na l4 jak mi ktos da zeby odpoczywac.

Julcia
Hmm a mala nie okreslila jaki by chviala kolor czy wlasnie roz chce :-D mi sie strasznie podobaja te zestawy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki nie pisze bo czadu brak. Zaczelam szkole,mam nadal mdlosci,powiedzialam w pracy i fantastycznie zareagowali :D

Ja w zasadzie tylko do Aschlee i uciekam bo musze z dzieciatkiem moim sie pobawic ;) kochana cycki bolaly mnie okropnie!!! Przez 3 tyg.nie dalo sie dotknac. Pozniej przeszlo ale czytalam ze i do 3 miesiaca moga byc takie bolesne. Co do podbrzusza to rowniez mialam bole. Po wysilku a nawet w nocy. Wiec mam nadzieje Aschlee ze u Ciebie to po prostu normalne objawy ciazy :) pamietaj musi byc dobrze!!!

Mississ ciesze sie razem z Toba :)

Julia, Jazza :*

Wszystkim nowym dziewczynkom powodzenia i fluidki zalaczam ~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Hey Kobietki ....

Misiss gratuluję pięknego przyrostu bety no i odpoczywaj dużoo ...

Julcia ... żyje ... ale na aplikacji w tel za cholercie nie mogę się zalogować ... za to podczytuję ....
P.S a ten fotelik to nic innego jak " znak" ;) ... kciuki trzymam ...

Aschlee dobrego samopoczucia ....

Wszystkie nowe kobietki witam ...

Za testujące kciuki trzymam ...

Jula terminu @ nie podaje bo tak się wszystko rozwaliło że nie mam pojecią ... teraz cykl trwal 37 dni ....

Jutro rejestruje się do 3 różnych ginekologów - tak dla sprawdzenia i porównania opini .... zamówiłam sobie jeszcze infofolik ... popije a co mi tam ... i witaminy z luteina .... testy ovulacyjne no i z rozmachu 5 ciążowych ... męczą mnie psychiczne te starania .... mężu też się zmartwił że wciąż nic ... no ale twardo pociesza mnie dalej ....

Wczoraj za to nad morze pojechaliśmy,pogoda cudna ... na krótki rękaw śmigaliśmy .... spacerek,obiadek,lody i wieczorem wróciliśmy ...
włosy sobie porafbowałam na lepsze samopoczucie .... kilka szmatek kupiłam,butki .... młodego obkupiłam i mi się tak jakoś lepiej zrobiło ....
Dziś plan sprzątanie ....

Zmykam tymczasem .... Ciao
 
Missiiss ja mam Corcie :tak:

Tabasia i Hnasmietana kurcze troche mnie udpokoilyscie:tak: mam nadzieje ze to normalne.Zniose kazdy bol byle tylko Fasolek zdrowo rosl:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
missis w nocy mnie męczyły trochę wzdęcia, ale to tak jest jak się na kolacje je pizze i potem ogląda mecz :-D dziś pewnie będzie to samo, bo mamy w planach z mężusiem chipsy do meczu wciągnąć :-D
 
Do góry