reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss rozowo rozowy juz ma wiec odpada;p

Anula88 fajnie ze sie odezwalas;-)
A powiem ci ze pare razy mialam problem z wlaczenie na telefonie i wiesz co zrobilam? Usunelam i wgralam ponownie i dziala:-)
Ja przez ta pogode dzisiejsza bura niemam natchnienia:/
Kochana trzymam kciuki za ciebie&&&&&

Zouza ja do pracy wracam w pazdzierniku po 4 tygodniach wolnego...:-)

Mychunia tez lubie chipsy ale ostatnio przeginam ze slodkim wrrrr
No pizza na noc moze cie meczyc:p
 
reklama
Mychunia
Ja wczoraj tez cipsaki jadlam :-) do mam talent;-) ale za slone dla mnie byly :-) i dokladnie o tym samym pomyslalam przed ich zjedzeniem ze beda mnie wzdecia meczyc i juz sama nie bede wiedziala czy boli od fasolki czy o czipsow :p


Anulcia
Kochana ty moja fajnie ze jestes :-) super ze taki wypadzik cie rozluznil :-) mnie tez wszystko meczylo psychicznie... teraz co innego mnie meczy heh. Jak to sie mowi jak nie urok to sraczka... :p co kupilas fajnego?:-) ze szmatek:-)
A co do testow owu sa fajne mi sie przydaly. I inofolic mysle ze tez mi pomogl w tym cyklu. A zacEllam go pic pod koniec poprzedniego. Szkoda ze taki drogi jest. Wczesniej go nie pilas no nie?:-) ojjjj wroze ze teraz bedzie baardzo dobrze :-) za tydzien w piatek idziesz na ta wizyte no nie? &&& za pecherzyk :-D


Julcia
A ty kiedy kochana testujesz?

Tabasia
Ales zabiegana :-) buziak :-)

Jazza. Malena, i reszta hop hop :-)
W ogole malusiolek dawno nie zagladala no nie?
 
Miss zaskoczylas mnie bo niezastanawialam sie kiedy moge testowac...ale jak juz to chyba w dniu terminu czyli 30 wrzesnia a o ile wczesniej @ nieprzyjdzie:p
 
reklama
Do góry