reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Misiiss ja testowałam w weekend, ale nic z tego nie było, bo albo owulacji nie miałam albo przegapiliśmy, i w pon w nocy @ przyszedł terminowo, a teraz następny cykl staranka i testujemy w połowie pażdziernika :)

Julia - tak, mój mężu i jego tata są myśliwymi, mnie namawiają, ale ja bym nie miała sumienia takiej selekcji robić, a lubię z nimi chodzić tylko popodglądać zwierzaczki lub w zimę dokarmiać :) ja ogólnie się boję tego huku z broni :szok:
 
Kornelia
No to zycze udanego cyklu i &&&& trzymam :-)

Hanasmietana
Mialam pytac. Dlaczego smietana??:-D a co do bety byla mysle ok wiec czekam teraz. Czekanie najgorsze ale staram sie cieszyc tym stanem naeet gdybym miala sie nim cieszyc tylko do tego 2.10. Ale mam jednak nadzieje ze bedzie fasolka w brzuchu do przynajmniej poczatku czy polowy maja :-)

Julia

Pochwal sie co wymysilas?:-) ja juz prawie jaska pokoj skonczylam z m-em. Teraz gladz malowanie i ozdabianie czyli najlepsze i dla mnie :-D super sprawa urzadzac pokoj dzieciakom :-)
 
Julia wizyte mam 1.10 no u mnie powiedziala ze mam sie nastawic ale nie bac boli brzucha brac leki i lezec jak najwiecej sie da.Mimo wszystko czlowiek po stracie maluszka boi sie kazdego bolu...
 
Haha :-) ale on fajny jest :-D myslalam ze uwielbiasz smietane :p bo ja uwielbiam :-D:p;-)


Aschlee
To kciuki trzymamy :-) a ktory juz masz tc? Kurcze nic nie widze na tym bb z apki z tel. :-\ ale rozumiem twoj strach. Ja tez sie bardzo boje....
 
Ostatnia edycja:
Missiiss no ja kochna wiem jedyne co mnnie martwi to ten bol (.)(.) niby powiedziala mi ze to nie powod do niepokoju ze jak bola to dobrze...chyba po prostu musze sie przyzwyczaic bo jak leze a potem wstane to mam wrazenie jakby mi je ktos odcinal nozem, taki klujaco-rwacy bol szczegolnie pod pachami
 
Mychunia brzuch mnie nie boli bardzo jedynie jak dluzej pochodze to pobolewa...i po lekach na szczescie jak poleze to przechodzi.Gorzej wlasnie z piersiami jak chodze jest ok ale jak sie poloze a potem wstane to bol (.)(.) jest straszny przez moment
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miss kupujemy ten system mebli dla dzieci z Ikei biurko regal...teraz tylko wymierzyc i sobie wyliczyc, dylemat mam nad kolorami, rozu niechce:p meble beda biale, mysle cos o cieplym niebieskim z jakims bezem ale marwie sie ze czasem zbyt chlopiecy wyjdzie....mam dylemat:/

Aschlee wiadomo po przejsciach martwisz sie o kazdy bol...
Trzeba zaufac lekarzowi ...oby bole szybko minely!!!&&&&&
 
Do góry