reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka
Poczytaj w necie ja jak mialam kiedys infekcje to zeczywiacie takie grudki byly jak serek to od razu tantum rosa kupowalam w aptece to bez recepty jest. Mysle ze jezeli zle sie nie czujesz ja bym to kupila a jezeli masz obawy idz do gina on sprawdzu czy to infekcja czy nie. Mi zawsze pomaga tantum rosa jak cos mi nie pasuje :-) a moze to poprostu kremowy bez grudek? To taki jest ok :-)
 
reklama
Czesc :)
Jazza podziwiam Cię...przeszłas tak wiele w zyciu a jestes taka silna!!
Mississ beta napewno wzrosnie ładnie jestem pewna :)
Julia masz rację co do tych zgrzytów na forum;/ Jak się czujesz?
ja mam dolka czuje ze ten cykl tez stracony...:-(
 
Melka co do infekcji to ja uzywalam tantum rosa+ iladian direct plus a po infekcji jakies czopki z bakteriami mlekowymi np Lactovaginal aby flore odbudowac ;-)
 
O jeszcze lacibios femina w tabsach tez jest dobre . Przynajmniej mi pomaga.

Tinus
Ej. Zobacz ja bylam pewna ze nic a tu o :-) kciuki trzymam mocno zebys jednak byla zaskoczona :-)
 
Czesc :)
ja mam dolka czuje ze ten cykl tez stracony...:-(

nie trać nadziei ;-) choć powiem Ci, że czuję dokładnie to samo :-( dzić 18 dc i nic się nie dzieje, choć w zasadzie co miałoby się dziać:confused::confused::confused::confused:

dorzucę od siebie coś na temat "chorej" sytuacji na forum. po co wchodzić, czytać i komentować coś co mi się absolutnie nie podoba?? na forum ma się kontakt z kimś bliższy, z kimś innym dalszy i wcale nie muszę komentować wszystkiego co jest napisane. każdy przeżywa wszystko inaczej i nikt nikomu nie powinien niczego narzucać!!! czy to jest tak ciężko ogarnąć??
 
Dzięki dziewczyny za podpowiedź. Wycieczka do toalety zaliczona. Po wodnisto-ciągnącym się śluzie nie ma śladu. Został tylko tak konsystencji kremu do rąk w kolorze biało-przezroczystawym. A jajnik dalej ciągnie. Jednak wybiore się w następnym tyg do gin bo nigdy jajnika nie czułam. Siostra ma torbiele więc naszła mnie taka niefajna myśl.
 
O matko - az sie boje tu pisac - bo ja taka panikara ze i ja dostane miano nienormalnej:))) ale ja sie przyznaje - i ciul - jestem nienormalna i przewrazliwiona :) wiec z gory mowie ze moge panikowac i musicie mnie zniesc jakos i przetrawic a ci co zechca to bedzie mi milo jak beda mi mowic ze bedzie dobrze:) potrzebuje tego jak ja popanikuje a ktos powie ze bedzie dobrze:)

Mississ widzialam juz serduszko prawie 2 tyg wwczesniej ale tak sie boje czy dalej bije... te bole i te dobre samopoczucie dzisiaj i apetyt troche mnie niepokoja ale juz do poniedzialku wytrzymam....

Ale mialam akcje przed chwila w pracy , goraco mi sie zrobilo i w trakcie pisania pisma ktore mi dyktowal szef a obok siedza klienci powiedzialam ze musze sweter sciagnac bo goraco mi sie zrobilo - a on do mnie ze takie uderzenia goraca to moga o czyms swiadczyc - ja do niego ze raczej menopauza mi jeszcze nie grozi - a on do mnie ze o co inne mu chodzi i czy widzialam juz latajacego ptaka ....
a ja zonk... ale trafil:))) szkoda ze nie wie ze te jego zarty to prawda:) on sie smial z mysla ze tyylko zartuje:) heheh


a propo panikowania i pisania o tym na forum:) abyscie czasem nie zagladnely do forum innego - bo tez na innym sie udzielam:) - tam tez panikuja - czasem jeszcze gorzej jak Mississ i ja :) - to byscie same oszalaly:) hehe no ale jedna panikuje a druga ja pociesza i tak wkolo:)) i jest git... nikt na nikim kolkow nie ciose ze ktos "swira" dostal i ze przesadza :p
 
Ostatnia edycja:
Annamaria
Hahaha dobra akcja nie ma co :-) a co do przewrazliwienia i panikowania ja cie bede pocieszac :-D ;-) nie boj zaby ;-)

Melka
Jak nie masz grudek to pewnie jest ok. :-) i jak nie czujesz dyskomfortu. Kciuki trzymam za dwie krechy niebawem :-)
 
reklama
No i tak sobie pomyslalam ze bede tu dalej pisac :) nawet jak mnie wiekszosc znielubi:)) - no chyba ze wszystkie co do jednej i powiecie ze macie mnie juz dosc i wypad :p to wtedy ewentualnie odpuszcze i nie bede pisac:)
 
Do góry