reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam z rana.

Missss ja nospe jadlam w takich ilosciach ze obiad byl zbedny ;-) nospa max 4x dziennie. Bierz ja na lajcie, jesli chodzi o magnez to moj gin polecil Magnella bo sie dlugo uwalnia 2x2 no i ja bralam 2x 2 lutke 50 mg rano i wieczorem.
Magnez biore do dzis, lutka odstawiona, a nospa zalezy jak brzuch boli i twardnieje to łykam odrazu.
I tak jak Julka uwazam ze powinnas pojsc na zwolnienie bo stres nie wplywa dobrze na ciaze. Idz zrob bete 2 raz i do gina zapylaj.

Ja mam dzis wolneeeeeeee :-D bosko bo niestety nie czesto je mam :-/
 
reklama
Witam sie porannie ;-)

Kornelia witaj i powodzenia zycze :-)

Missiiss oj stalam sie silniejsza i to bardzo, ale tez nie jestem ze skaly i czasem sie zalamuje ... na pewno to nauczylam sie tego, ze musze liczyc tylko na siebie i dopoki nie poznalam to bylam ze wszystkim sama.. zycie nauczylo mnie tez, ze wszystkich wokol nasze zyce i sprawy malo obchodza.. ludzie slyszac to wola to przemilczec i udac ze nic sie nie stalo,, w sumie ich rozumiem.. no i wczesnie musialam dorosnac haha
Kochana nie wiem czy uda mi sie do Ciebie dolaczyc na czerwcowkach.. chyba, ze zdarzy sie cud;-)
Ciesze sie z Twojego zczescia kochana :tak:

U nas kolejny piekny dzien sie zapowiada :-) i niech tak bedzie jak najdluzej :-)

Milego dnia :-)
 
Witajcie wszystkie Staraczki i Mamusie :) chciałabym do Was dołączyć :)
Jestem 1,5 miesiąca po ślubie i staramy się o dzidzię :) właśnie zaczęłam 2-gi cykl wspomagany duphastonem, mam nadzieję, że niedugo będę mogła zobaczyć upragnione 2 kreseczki :))

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)
Witaj , trzymam &&&&& za szybkie zaciążenie :tak:
Ktoś to mial dzisiaj testowac???
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedz z tymi tabsami:-)

Asia
Ja sie wlasnie boje bo wczoraj na wieczor pobolewal mnie brzuch ale to normalne nie bylo bo cxulam skorcz. Dzisiaj zapitalam do apteki jak zaraz galerie otworza. Mam nadzieje ze uda mi sie utrzymac ta moja fasolinje! Bo baardzo siie boje! Ale bede brac nospe za dwa tyg. Do gina i mam nadzieje ze bedzie ok wszystko. I tak pewnie serduszka nie bedzie jeszcze widac.

Jazza
Moja kochana tulam cie mocno bardzo mocno az ci oczy wyjda hehe ;-) :-D i ja ci gwarantuje ze ja cie ciagne za wszystkie ubrania rece i nogi i wszystko na czerwcowki :-):-D
 
reklama
Do góry