reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
hihih dobry pomysl :D
ja nie lubie po prostu jak ludzi w konia robią te apteki i koszą jak za zboże :p szok ze w aptece ponad 60 zl za 30 saszetek :O a na necie ponad 60 zl i dwa opakowania .. eh dupki .. :p

ja pierwszy raz tez tutaj w niemczech zamowilam inofem i za 30 saszetek placilam 23 euro :O a wczoraj P. mi zamowil z internetowej niemieckiej apteki jedno opakowanie za 10.75e wzielam dwa opakowania juz na zapas po 30 saszetek i wyszlo z przesylka 26 euro !!

za niewiedze placi sie podwojnie :wściekła/y:dlatego jestem fanem aptek internetowych i rankingow cenowych hihihih :p
 
Ja większość rzeczy kupuje przez Internet bo jest zwyczajnie taniej, aczkolwiek co do Inofolicu to nie spotkałam się z opakowaniem z 30 saszetkami :(
 
U mnie 67zł za 20 saszetek to nawet nie na cały miesiąc masakra... :) tez bede zamawiac przez neta:) to tak jak z innymi rzeczami - dla przykładu: szydełkuje sobie i 100g kordonka u nas w sklepie ponad 20zl a w necie 5zł...
 
no właśnie widze że coś w Polsce ciężko dostać 30 saszetek .. jak juz na allegro są od razu dwie paczki po 30 za 100zl prawie :O
ja pije dwie saszetki dziennie bo tak nasze Ciężarówki z forum braly i im sie udalo wiec musialabym 3 opakowania miesiecznie kupowac ..
podejrzewam że teraz jest szal na inofolic dlatego takie ceny .. za 2-3 lata pewnie opakowanie bedzie za 15-20 zl ;p no ale sprobuje wszystkiego co moze pomoc ..


w ogole to cos nasze Brzuchatki nam poznikaly !! HAAALLLOOOO DZIEWCZYNKI CO U WAS??
 
No ja również pije dwie saszetki dziennie i zaczęłam już drugie opakowanie...Troche drogo, no ale jeśli faktycznie przynosi efekty to dlaczego nie :)
 
No dziewczynki to zamawiajcie ;-) ale powiem wam ze u mnie bynajmniej w aptekach to nie ma inofoliku. .tyle co ja aptek zwiedzilam i wszędzie brak ... raz mi sie udalo w zeszlym cyklu dostac a teraz jak dalej chciała m brać to juz nie bylo w tej jednej i w pozostałych 6 tez wiec na luz dalam ...
 
reklama
Do góry